این حس میل جنسی را کم می کند!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد این حس میل جنسی را کم می کند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

این حس میل جنسی را کم می کند!
,[categoriy]

آکاایران: این حس میل جنسی را کم می کند!


آکاایران استرس های شغلی، هیجانات، خستگی، تضادهای بین فردی، بیماری ها و عوارض جانبی برخی داروها، درد و تغییرات ایجاد شده در تصور فرد از خودش، از دلایل شایع تغییر فعالیت جنسی هستند.

به گزارش آکاایران استرس ها و هیجان هایی که فرد طی زندگی روزمره با آن مواجه می شود، می تواند بر علاقه فرد به رابطه زناشویی تاثیر گذاشته و اختلالاتی را موجب شود. گاهی افرادی که با فشارهای روزمره ناشی از کار و مسوولیت های خانوادگی دست و پنجه نرم می کنند، در اثر خستگی و نداشتن انرژی کافی، به این رابطه صرفا به عنوان یک وظیفه می نگرند و آن را با نوعی اجبار انجام می دهند.

اغلب زوج ها در طول زندگی با مشکلاتی در مسایل جنسی مواجه می شوند. به علاوه، بسیاری از اختلافات زناشویی در میان زوج ها نیز به صورت اختلالات جنسی بروز می کند. بیماری نیز از علل شایعی محسوب می شود که به کاهش تمایل فرد به برقراری رابطه زناشویی یا مشارکت نکردن او در این امر منجر می شود.
بسیاری از بیماری ها به طور مستقیم بر فعالیت جنسی تاثیر نمی گذارند اما برخی از بیماری ها مانند دیابت یا مصرف داروهای فشارخون و الکل می توانند به اختلال نعوظ مردان منجر شوند.

اختلالات عصبی، بیماری های قلبی، بیماری های مفصلی مانند آرتریت، برخی جراحی ها مانند ماستکتومی (برداشتن سینه در خانم ها) و کولوستومی (برداشتن کولون) نیز می توانند موجب مشکلاتی در این زمینه شوند.
بسیاری از زوجین با وجود این مشکلات می توانند رابطه زناشویی خود را ادامه دهند. اظهار صمیمیت و معاشقه، نخستین ویژگی های مثبتی هستند که آنها می توانند در یکدیگر ایجاد کنند. این موارد می توانند جایگزین های خوبی برای فعالیت های جنسی معمول زوجین باشند.
منبع : salamatiran.com

منبع :

این حس میل جنسی را کم می کند! گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات