اگر می خواهید خوش تیپ بمانید، بدانید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اگر می خواهید خوش تیپ بمانید، بدانید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران محققان دانشگاه مانتس با مقایسه داده های مربوط به 9 نفر که درپی ورشکستی یا ناتوانی در بازپرداخت وام به مشاوران مراجعه کرده اند، با اطلاعات مربوط به کسانی که بدهی ندارند، متوجه شدند بدهکاران دو برابر بیش از...

اگر می خواهید خوش تیپ بمانید، بدانید
,[categoriy]

آکاایران: اگر می خواهید خوش تیپ بمانید، بدانید


محققان دانشگاه مانتس با مقایسه داده های مربوط به 9 نفر که درپی ورشکستی یا ناتوانی در بازپرداخت وام به مشاوران مراجعه کرده اند، با اطلاعات مربوط به کسانی که بدهی ندارند، متوجه شدند بدهکاران دو برابر بیش از دیگران اضافه وزن دارند و دو و نیم برابر دیگران از چاقی رنج می برند؛


به گزارش آکاایران
جام جم آنلاین: دانشمندان آلمانی با انجام یک پژوهش روی شهروندان کشورهای غربی دریافته اند افرادی که بیش از دیگران وام می گیرند و بدهکارند، بیشتر از چاقی رنج می برند.
واحد مرکزی خبر به نقل از روزنامه اینترنتی روسی لنتا گزارش داد: در سالهای گذشته شمار ساکنان کشورهای غربی که از عهده بازپرداخت وام ها برنمی آیند بسیار افزایش یافته است و حدود سه میلیون نفر معادل 7/6% خانواده های آلمانی با چنین مشکلی روبرو هستند.
محققان دانشگاه مانتس با مقایسه داده های مربوط به 9 نفر که درپی ورشکستی یا ناتوانی در بازپرداخت وام به مشاوران مراجعه کرده اند، با اطلاعات مربوط به کسانی که بدهی ندارند، متوجه شدند بدهکاران دو برابر بیش از دیگران اضافه وزن دارند و دو و نیم برابر دیگران از چاقی رنج می برند؛ علاوه بر این بدهکاران بیش از دیگران مستعد ابتلا به افسردگی و استعمال دخانیاتند.

به گفته اوا میونستر سرپرست محققان، بدهکاران بیش از دیگران می خورند تا بر اضطراب و افسردگی غلبه کنند و این در حالی است که کمتر از دیگران به غذای سالم دسترسی دارند.

وی معتقد است عکس این قضیه نیز می تواند صحت داشته باشد یعنی افراد چاق به خاطر ناتوانی در یافتن کارهای پردرآمد بیش از دیگران بدهکار می شوند.

منبع :

اگر می خواهید خوش تیپ بمانید، بدانید گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
تبلیغات