افشای راز شخصیت با روش پخت تخم مرغ

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افشای راز شخصیت با روش پخت تخم مرغ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

افشای راز شخصیت با روش پخت تخم مرغ
,[categoriy]

آکاایران: افشای راز شخصیت با روش پخت تخم مرغ


آکاایران متخصصان روانشناسی در یک مطالعه جدید دریافته اند که روش مورد علاقه هر فرد برای طبخ و خوردن تخم مرغ می تواند نوع شخصیت وی را آشکار سازد.

به گزارش آکاایران
این متخصصان ادعا کرده اند با توجه به اینکه هر فردی چگونه تخم مرغ مصرف می کند می توان شخصیت، شغل و حتی اسرار خصوصی تر زندگی انسان ها را پیش بینی کرد.متخصصان انگلیسی با استفاده از


فرمول های ریاضی خاص و نیز پروسه ای موسوم به «کند وکاو داده ها» به وجود یک ارتباط آماری بین شخصیت، الگوی زندگی و طبقه اجتماعی افراد با روش مورد علاقه آنها برای طبخ و مصرف تخم مرغ مثلا به شکل آب پز، نیمرو شل، نیمرو هم زده یا به صورت املت، پی بردند.


به گزارش روزنامه دیلی میل، این بررسی ها نشان داد افرادی که ترجیح می دهند تخم مرغ نیمرو با زرده شل بخورند شخصیتی خونگرم و اجتماعی دارند، موسیقی های شاد گوش می دهند و اغلب شادتر هستند.


افرادی که دوست دارند تخم مرغ آب پز بخورند شخصیتی بی انضباط و بی برنامه دارند. افرادی که تخم مرغ نیمرو با زرده هم زده را ترجیح می دهند معمولا محتاط تر و محافظه کارند و افرادی که علاقه بیشتری به خوردن املت دارند، معمولا شخصیتی خوددار و منضبط دارند.


بعلاوه بیشتر علاقه مندان به خوردن تخم مرغ نیمرو مردها و جوانترها هستند که جزو طبقه کاری ماهر به حساب می آیند.


همچنین افرادی که تخم مرغ هم زده دوست دارند معمولا به مدیر شدن و کار کردن در سطوح بالای کاری تمایل بیشتری نشان می دهند و دوست دارند خانه شخصی داشته باشند و علاقه مندان به خوردن املت همیشه به نظم و انضباط در خانه اهمیت بیشتری می دهند.


شما چه نوع تخم مرغی دوست دارید بخورید؟


منبع:ایسنا


منبع :

افشای راز شخصیت با روش پخت تخم مرغ گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات