از رابطه پنهانی تا جنایت

آکاایران: از رابطه پنهانی تا جنایت


آکاایران یکی از اتفاق های تلخی که طی روزهای گذشته به وقوع پیوسته و راز آن فاش شده مربوط به جنایتی است که در پی رابطه پنهانی یک زن جوان در استان سیستان و بلوچستان رقم خورد. این زن چندی قبل در تماس با پلیس از قتل همسر 35 ساله اش توسط سارقان خبر داد و ماموران بعد از حضور در خانه این زن فهمیدند عاملان جنایت پس از کشاندن مقتول به داخل حمام او را با چاقو به قتل رسانده اند.

به گزارش آکاایران زن جوان که مونا نام دارد در بازجویی ها ادعا کرد: صبح من و همسرم خواب بودیم که با صدای افتادن گلدان بیدار شدیم. ناگهان 2 مرد نقابدار را بالای سر خود دیدیم. آنها با تهدید چاقو همسرم را با خود بردند. پس از ساعتی، سکوت خانه را فراگرفت. احتمال دادم آنها رفته اند. به همین خاطر به جستجوی خانه پرداختم و با جسد همسرم در حمام روبه رو شدم. مردان مهاجم پس از قتل شوهرم پول و طلاهای موجود در خانه را سرقت و فرار کرده بودند.

افسران جنایی که به اظهارات مونا مشکوک شده بودند در تحقیقات نامحسوس خود دریافتند زن جوان به طور پنهانی با پسر غریبه ای ارتباط دارد. به همین خاطر مونا دستگیر شد و این بار به جرمش اعتراف کرد. او گفت: با همسرم اختلاف شدیدی داشتم. او به من توجه نمی کرد. چند وقت قبل با پسر جوانی به نام میثم آشنا شدم که به من ابراز علاقه می کرد. حرف هایش باعث شد ارتباطم با او را ادامه دهم. روز حادثه شوهرم به محل کارش رفت و با اطمینان از این که تا ظهر نمی آید میثم به دیدنم آمد. در حال صحبت با هم بودیم که شوهرم به طور ناگهانی وارد خانه شد. او با دیدن میثم شوکه شده بود. آنها با هم درگیر شدند که پسر جوان با ضربه های چاقو شوهرم را به قتل رساند و فرار کرد.

ماموران بعد از شنیدن این اعترافات میثم را هم دستگیر کردند و هر دو متهم را به مرجع قضایی تحویل دادند.
جام جم

منبع :

تبلیغات