کدام رنگ حال شما را عوض می کند؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کدام رنگ حال شما را عوض می کند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کدام رنگ حال شما را عوض می کند؟
,[categoriy]

آکاایران: کدام رنگ حال شما را عوض می کند؟


,[categoriy]

آکاایران  

رنگ ها همانند خیلی از مسائلی که در روز پیش می آید بر خلق و خوی ما تأثیر می گزارد. اکنون ببینید هر رنگ چه تأثیری بر خلقیات شما می گزارد:

به گزارش آکاایران 1. آبی- آرامش بخش و تسکین دهنده است. خلاقیت را افزایش می دهد ولی بسیار زیاد آن موجب ناامیدی ذهن می شود.

2. سیاه- دلالت بر قدرت و مالکیت دارد. بنابراین به شما احساس برتری می دهد. این رنگ را عموماً درون گرها ترجیح می دهند چرا که یک رنگ محافظت کننده است.

3. طوسی- لباس های طوسی حس اعتماد به نفس و کنترل را می دهند. ولی از آنجایی که نه سیاه است و نه سفید تأثیر دودلی و تردید را نیز دارد.

4. سبز - آرام بخش، روشن و مثبت است ، تسکین دهنده بوده و گفته می شود بینایی را ارتقا می دهد.

5. زرد- برای چشم بسیار فعال و پر حرارت است. اگرچه به نظر رنگ خوش بینی می آید ولی بسیار زیاد آن موجب زود از کوره دررفتن می شود.

6. قرمز- نشانه انرژی ، هیجان و احساسات است . اگر چه میزانی از قرمز می تواند کمک به احساس انرژی کند ولی زیاد آن خلق و خو را خشمگین می کند.

7. سفید- نشانه پاکی و خالصی است و با صلح در ارتباط است. بنابراین اگر در معرض رنگ سفید قرار بگیرید آرام تر هستید ولی سفید همچنین می تواند باعث کسالت و ناامیدی شود.

از آنجا که رنگ ها بر خلق و خوی شما تأثیر می گزارند، پس لازم است شما طبق کاری که می کنید در معرض رنگ ها قرار گیرید تا تغییرات را در خود احساس کنید.

تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی نیک صالحی

کدام رنگ حال شما را عوض می کند؟ گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات