9 کاری که مردها حتما باید در رابطه زناشویی بدانند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 9 کاری که مردها حتما باید در رابطه زناشویی بدانند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

9 کاری که مردها حتما باید در رابطه زناشویی بدانند
,[categoriy]

آکاایران: 9 کاری که مردها حتما باید در رابطه زناشویی بدانند


آکاایران بهتر است که اولین روز آشنایی با همسرتان را فراموش نکنید. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشید. شاید نیاز باشد هرازگاهی اولین روز آشنایی تان را با هم مرور کنید و یادی از گذشته ها کنید.

به گزارش آکاایران *مهارت داشتن در رابطه جنسیتنها
30 درصد از زنان از طریق مقاربت جنسی به اوج لذت جنسی می رسند. اگر می خواهید زندگی زناشویی موفقی داشته باشید بهتر است بدانید از چه راهی می توانید اوج لذت جنسی را در همسرتان افزایش دهید و رابطه موفقی داشته باشید. داشتن رابطه ای خوب و موفق تاثیر بسزایی در زندگی زناشویی دارید.

* نحوه دست دادن شما
می توانید با دست دادن به طرف مقابل خود در یک جلسه مهم یا با فردی که برای اولین بار با آنها ملاقات می کنید، مطالب زیادی را به طرف مقابلتان بگویید. به عبارت ساده تر برداشت اول از شخصیت شما، به نوعی با دست دادنتان در ذهن فرد نقش می بندد. در واقع مهارت در این کار به نوعی با اعتبار و بهبود کسب و کار شما رابطه دارد.

* پس انداز کردن
نیازی نیست که مدام به شما تذکر داده شود که با پول هایتان چه می کنید. شما باید مدیریت کافی برای درآمدتان داشته باشید و بتوانید مقداری از درآمد ماهیانه تان را پس انداز کنید. حتی اگر نخواهید این مبلغ را در بانک نگهداری کنید.

*اطلاعاتی درخصوص عکس انداختن این روزها دیگر هیچ بهانه ای برای اینکه چرا صحنه های جالب و دوست داشتنی زندگی تان را ثبت نمی کنید، ندارید. حتی با در دست داشتن گوشی همراه یا دوربین می توان تصاویری را که برایتان لذت بخش است، ثبت کنید. بهتر است درخصوص نحوه کار کردن با دوربین ها اطلاعاتی داشته باشید و مانند یک آماتور رفتار نکنید.

* درست کردن آتش
داشتن برخی مهارت ها برای سفرهای تابستانی و پیکنیک رفتن امری ضروری است. شاید در یک مسافرت به جنگلی بروید که نیاز باشد خودتان آتش را فراهم کنید یا اینکه چادر بزنید پس بهتر است نحوه چادرزدن و جمع کردن آن و همچنین روشن کردن آتش زمانی که دسترسی به کبریت یا هر نوع مواد آتش زایی را ندارید، بیاموزید.

*مهارت در نحوه بیان
مهارت صحبت کردن، نحوه بیان و آوردن استدلال نقش مهمی در روابط دارد. شما می توانید با بیانی شیرین مشکلات را به راحتی حل کنید. با مهارت در این کار به راحتی می توانید مشکلات مربوط را با مدیرتان در میان بگذارید یا اینکه با استدلالی صحیح می توانید مدیرتان را برای کاری که انجام داده اید، قانع کنید. بهتر است بدانید مهارت در این کار در ارتقای شما به مراحل بهتر تاثیرگذار است.

*فراموش نکردن اولین روز آشنایی
بهتر است که اولین روز آشنایی با همسرتان را فراموش نکنید. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشید. شاید نیاز باشد هرازگاهی اولین روز آشنایی تان را با هم مرور کنید و یادی از گذشته ها کنید.

*داشتن تمرکز و انرژی
بهتر است که شب ها سر موقع به رختخواب بروید تا خواب کافی داشته باشید. کم توجهی به این مساله باعث می شود که سرموقع به سرکارتان نروید و در طول روز در محیط کار فردی خواب آلود و کم انرژی باشید. به علاوه ممکن است تمرکز کافی روی کارهایتان نداشته باشید. پس بهتر است با برنامه ریزی دقیقی سروقت بخوابید و انرژی لازم را برای شروع روز داشته باشید.

*انتخاب لباس مناسب
دانستن اینکه چه نوع لباسی را در در چه مکانی بپوشید حاکی از دقت و مهارت شما در این مساله است. در انتخاب رنگ جورابتان که همرنگ شلوارتان باشد، دقت کنید. همچنین انتخاب کفشی مناسب با لباس ، انتخاب پیراهن با رنگ مناسب که متناسب با کت و شلوار باشد و انتخاب کروات و کمربند از نکات ریزی است که باید به آن توجه شود. شما می توانید با انتخابی درست پوشش مناسبی داشته باشید.
منبع:سلامت

منبع :

9 کاری که مردها حتما باید در رابطه زناشویی بدانند گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات