انتقام گیری کور از دختران

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد انتقام گیری کور از دختران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انتقام گیری کور از دختران
,[categoriy]

آکاایران: انتقام گیری کور از دختران


آکاایران اتفاق زشت این هفته را یک خواستگار قلابی رقم زده است؛ پسری جوان که در اینترنت، دختران جوان را اغفال و از آنان سوء استفاده می کرد. این مرد 27 ساله که فرید نام دارد به دختری علاقه مند بود، اما آن دختر بعد از مدتی از ازدواج با وی منصرف شد.

به گزارش آکاایران فرید به جای آن که با این مشکل مبارزه کند و رفتار و برخوردی منطقی داشته باشد، تصمیم گرفت از دختران جوان دیگر انتقام بگیرد و در واقع سوء استفاده کند. او با نام و مشخصات جعلی و به عنوان دانشجوی پزشکی در چت روم ها پرسه می زد و بعد از آن که دختران جوان را شناسایی می کرد با آنها طرح دوستی می ریخت. او سپس به صورت اینترنتی از طعمه هایش خواستگاری می کرد و با جلب اعتماد آنان عکس هایشان را به دست می آورد.

فرید در ادامه با تهدید دختران از آنان باج می گرفت تا تصاویر خصوصی شان را در اینترنت پخش نکند.این متهم با شکایت یکی از قربانیان توسط پلیس فتای تهران تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد. او اکنون به جرایمش اعتراف کرده و با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای مبارزه با جرایم رایانه ای به زندان منتقل شده است تا زمان محاکمه اش فرا برسد و حکم قطعی درباره او صادر شود.
جام جم

منبع :

انتقام گیری کور از دختران گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات