موسیقی برای سوزاندن کالری بیشتر !

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موسیقی برای سوزاندن کالری بیشتر ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

موسیقی برای سوزاندن کالری بیشتر !
,[categoriy]

آکاایران: موسیقی برای سوزاندن کالری بیشتر !

آکاایران: اگر تاکنون پیش آمده باشد که هنگام رفتن به باشگاه هدفن خود را فراموش کنید و یا بدتر از آن صبح، هنگام راه رفتن گوشی تان خاموش شود، می دانید که ورزش کردن بدون موسیقی چقدر می تواند عذاب آور باشد. باید گفت به تازگی علم ثابت کرده است گوش دادن به ضرب آهنگی خاص سبب می شود تا نتیجه بهتری از ورزش کردن بگیرید.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش ایران ناز: محققان ایتالیایی برای خانم هایی که از دوچرخه ثابت استفاده می کردند، موسیقی پخش کرده و متوجه نکته حیرت آوری شدند: هنگامی که ضرب آهنگ موسیقی بین 150 تا 170 ضرب در دقیقه باشد، ضربان قلب داوطلبان بالا رفته (75 درصد از حداکثر ضربان) و وارد محدوده کالری سوزی می شود. به گفته این خانم ها بالا بردن سرعت بدون گوش دادن به موسیقی مناسب بسیار سخت تر است.

 

این یافته تحقیقات مارک فنتون، یکی از اساتید برجسته دانشگاه فریدمون را تائید می کند که می گفت هنگامی که گام موسیقی افت می کند، کیفیت تمرین نیز کاهش می یابد. به گفته او موسیقی با ضرب آهنگ تند کیفیت تمرین هایی که به حرکت های تکرارشونده نیاز دارند مانند دویدن، راه رفتن، دوچرخه سواری و غیره را افزایش می دهد. همچنین به گفته کاترینا شو که یک مربی بدن سازی است موسیقی به افراد این قدرت را می دهد تا بیشتر فعالیت کنند؛ همچنین باعث می شود فرد خود را با ضرب آهنگ موسیقی تطبیق داده و وارد محدودی کالری سوزی شود.

 

برای این منظور می توانید برای خود یک لیست از آهنگ های مناسب تهیه کرده و هنگام ورزش کردن به آن گوش کنید. بهتر است گام این موسیقی ها حداقل 150 ضرب در دقیقه باشد.

منبع :

موسیقی برای سوزاندن کالری بیشتر ! گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات