پیامدهای احساسی تلفن های همراه هوشمند! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیامدهای احساسی تلفن های همراه هوشمند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تلفن همراه چه تاثیرات منفی روی روابط افراد مختلف می تواند بگذارد!آیا می دانستید ریشه اکثر اختلافات زوجین همین تلفن همراه هوشمند است!

 عشق مردم ایرلند به تکنولوژی، عشق آن ها به همسر یا نامزدشان را تحت تأثیر قرار داده است.

نتایج یک پژوهش نشان می دهد، صبح ها بعد از بیدار شدن، از هر 3 ایرلندی، یک نفر اول ای میل و حسابش در شبکه های اجتماعی را چک می کند و بعد به همسرش صبح بخیر می گوید.

هم چنین 69 درصد از افراد شرکت کننده در این تحقیق گفته اند، ناراحت کننده ترین عادت درباره گوشی های همراه این است که وقتی داری با دوستت حرف می زنی، گوشی اش را چک می کند.

وقتی از آن ها پرسیده شد، در طول روز چند بار گوشی شان را چک می کنند، 16 درصد جواب دادند، آن قدر زیاد است که نمی توانند بشمرند. 50 درصد هم اعتراف کردند، در طول روز بیش از 10 بار به گوشی شان نگاه می اندازند.

هم چنین 49 درصد گفتند، از تلفن همراه برای چک کردن ای میل ها، 38 درصد برای چک کردن شبکه های اجتماعی و 37 درصد برای گردش در سایت های اینترنتی استفاده می کنند.

سلامانه

منبع : hidoctor.ir

پیامدهای احساسی تلفن های همراه هوشمند! گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات