یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها


یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها
,خاصیت سیب , خوردن سیب در شب , فواید سیب برای زن باردار,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

آکاایران: یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها

خاصیت سیب برای زیبایی و سلامتی بدن ثابت شده است چنانچه سیب را میوه ی سلامتی می نامند . علاوه بر تمام فواید سیب ، دانشمندان خاصیت فوق العاده ای از خوردن سیب برای زنان را کشف کرده اند که قابل توجه است.

خاصیت سیب و فواید بی نظیر خوردن سیب در اسلام و طب سنتی به صورت گسترده بیان شده است و در احادیث بسیاری از پیشوایان دینی تاکیید بر خوردن سیب شده است.

بنا به گزارش آکاایران : اخیراً دانشمندان به یکی دیگر از فواید سیب پی برده اند، به عقیده آنها زنانی که روزانه و به صورتی منظم یک یا دو سیب می خورند نسبت به زنانی که سیب جایگاه مشخصی در رژیم غذایی آنها ندارد رابطه جنسی با کیفیتی بهتر را تجربه می کنند.

از یک سو به ممنوعه بودن شهرت دارد و از سوی دیگر می گویند درمان بسیاری از دردهاست. صحبت از سیب است، میوه ای که خواص بی شمارش آن را به یک خوراکی استثنایی بدل کرده است. اما اخیراً دانشمندان به یکی دیگر از فواید سیب پی برده اند، به عقیده آنها زنانی که روزانه و به صورتی منظم یک یا دو سیب می خورند نسبت به زنانی که سیب جایگاه مشخصی در رژیم غذایی آنها ندارد رابطه جنسی با کیفیتی بهتر را تجربه می کنند.

,خاصیت سیب , خوردن سیب در شب , فواید سیب برای زن باردار,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

در این تحقیق 781 زن که سابقه هیچ گونه اختلال جنسی نداشتند، از داروی خاصی استفاده نمی کردند و به افسردگی نیز مبتلا نبودند مورد آزمایش قرار گرفتند. نتایج نشان داد مصرف روزانه سیب نه تنها از لحاظ زنان را در شرایط بهتری قرار می دهد بلکه عملکرد جنسی آنها را در جهت مثبت تغییر می دهد.

در واقع سیب همانند شکلات حاوی مقدار قابل توجهی پُلی فنول و آنتی اکسیدان است که موجب افزایش جریان خون در دستگاه تناسلی زنان می شود، علاوه بر این فلوریزین موجود در سیب که به هورمون استروژن شبهات بسیاری دارد به لذت و رضایت بیشتر زنان از یک رابطه جنسی کمک می کند. نکته جالب توجه این است که بسیاری از خواص یاد شده تنها در پوست سیب وجو دارد؛ بنابراین به زنان توصیه می شود برای داشتن یک رابطه جنسی خوب خوردن سیب آن هم با پوست را فراموش نکنند.

یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها 5/5 2
منبع : ایران /ن

منبع :

یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات