سال ها قبل او را دوست داشتم و می خواستیم ازدواج کنیم اما نشد و حالا او دوباره به زندگی من آمده اینبار به عنوان یک همکار!

عشق گذشته در محل کار فعلی! - آکا

دوست تان مشکلی دارد که در موردش با شما حرف می زند، نگران است و حس می کند زندگی اش ممکن است خراب شود. چگونه او را آرام می کنید و چه راهنمایی برای مشکلش خواهید داشت؟ در قسمت نظرات ، کمک های فکری تان را بنویسید.

نمی دانم چگونه مشکلم را با شما مطرح کنم. سال ها قبل وقتی هنوز من و همسرم باهم ازدواج نکرده بودیم در دانشگاه با دختری آشنا شدم و احساس کردم دوستش دارم. مدت آشنایی مان چندان طولانی نبود و به خاطر مخالفت خانواده ها ازدواج مان منتفی شد.

از این موضوع سال ها می گذرد.تا اینکه چند ماه قبل در محیط کار  مجدد او را دیدم و باهم همکار شدیم. همسرم که دختر دایی من است ، در مورد اینکه کسی را دوست داشتم و می خواستم با او ازدواج کنم ، شنیده است و حتی نام او را هم می داند و حالا نگرانم که متوجه شود این خانم مجدد بامن در ارتباط است .هر چند این ارتباط کاری است اما در هر صورت هر روز او را می بینم و گاهی باهم حرف می زنیم. نمی دانم این موضوع را قبل از اینکه همسرم متوجه بشود به او بگویم یا صبر کنم خودش که متوجه شد در موردش با هم صحبت کنیم.
من همسرم را خیلی دوست دارم هر چند گاهی یاد خاطرات گذشته می افتم اما نمی خواهم ارتباطم با همسرم خراب شود مخصوصا حالا که در انتظار تولد فرزند اولمان هم هستیم. لطفا کمک کنید....

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

منبع : tebyan.net

تبلیغات