می خوام کار کنم اما همسرم مخالفه! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد می خوام کار کنم اما همسرم مخالفه! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

حالا که مشکل مالی نداریم، دوست ندارم تو بری سر کار ، بچه ها و من به حضورت بیشتر نیاز داریم...

اگر دوست شما در حرف هایش این مشکل را مطرح کند ، به او چه جوابی می دهید ؟ به همسرش اصرار کند که می خواهد شاغل شود؟ قید کار کردن را بزند؟ چگونه رفتار کند که  نه سیخ بسوزد و نه کباب! در قسمت نظرات پاسخ های خود را بنویسید.

 

من و همسرم ده سال است که باهم زندگی می کنیم . بعد از ازدواج بلافاصله بچه دار شدیم و حالا بچه هایمان به مدرسه می روند. من از همان اول گفته بودم که دوست دارم کار کنم و ایشان هم مخالفتی نکردند،  اما حالا هر روز به یک بهانه مانع کار کردن من در بیرون از منزل می شوند.

یک روز می گویند که بچه ها کوچک هستند و نیاز به نگهداری تو دارند  روز دیگر می گویند که وقتی از مدرسه می  آیند باید تو خانه باشی و تازگی ها هم که می گویند اصلا دوست ندارم خارج از خانه کار کنی و حالا که نیاز مالی نداریم به فکر کار نباش.

 من فقط به خاطر مسائل مالی نمی خواهم کار کنم اما این یک واقعیت است که دوست ندارم اینقدر وابسته مالی هم باشم. دلم می خواهد از خودم درامد داشته باشم و برای هر خرجی لازم نباشد از همسرم پول بگیرم. حتی اگر به استقلال مالی هم فکر نکنم من سال ها درس خواندم و دلم می خواهد از آن استفاده کنم اما همسرم مخالفت می کند.

 

نمی دانم  چگونه با او برخورد کنم که رضایت دهد .هر وقت هم که بحث مان می شود بچه ها خیلی می ترسند و اذیت می شوند. لطفا کمک کنید.

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

منبع : tebyan.net

می خوام کار کنم اما همسرم مخالفه! گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات