درمان اضطراب اجتماعی با این ماده - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درمان اضطراب اجتماعی با این ماده ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اختلال اضطراب اجتماعی را می توانید به راحتی و با مصرف ماست پروبیوتیک درمان کنید.

بر اساس جدیدترین تحقیقات در  دانشگاه مریلند و کالج ویلیام در ویریجینا ایالات متحده مصرف مواد لبنی حاوی باکتری های مفید مشهور به پروبیوتیک می تواند سبب درمان کمرویی شدید و اضطراب ناشی از حضور در اجتماع شود.
گفتنی است، مواد غذایی مانند ماست پروبیوتیک و حتی شکلات سیاه دارای باکتری های مفید برای روده می توانند به کاهش علائم اضطراب اجتماعی منجر شوند.
بررسی ها نشان می دهند، از جمله شدیدترین موارد استرس افراد در مواجهه با اجتماع ملاقات با افراد غریبه و یا جواب دادن به تلفن افراد ناشناس است.
علاوه بر مصرف پروبیوتیک ها انجام ورزش و مصرف روزانه میوه و سبزی نیز می تواند اثرات مطلوبی بر روحیه افراد و کاهش افسردگی و استرس داشته باشد.
مطالعات بر روی اثر پروبیوتیک ها بر روی حیوانات نشان داده است مصرف این مواد مانند داروهای آرام بخش و ضد اضطراب می تواند باعث آرامش حیوانات شود.
کارشناسان اثر پروبیوتیک ها را تغییر در فضای روده، حذف باکتری های مضر و به تبع آن تولید هورمون های آرام بخش در بدن داشته اند.
درمان اضطراب اجتماعی با این ماده گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات