عکس پروفایل من و غیرت همسرم! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس پروفایل من و غیرت همسرم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

او عکس های مرا در شبکه های اجتماعی چک می کند و من از اینکه همیشه چشم به موبایل دوخته ناراحتم...

دوست تان را بعد از مدت ها می بینید و در مورد زندگی اش این حرف ها را می زند، چه جوابی به او می دهید؟ چه راهنمایی خواهید کرد؟ در قسمت نظرات این دوست مجازی خود را کمک کنید.

من و همسرم نزدیک پنج سال است که باهم زندگی می کنیم ، مشکل خاصی نداریم اما از وقتی که هر دو تلفن هوشمند خریدیم و در چند شبکه اجتماعی  موبایل عضو شدیم ، اختلافات جدیدی وارد زندگی ما شده است. همسرم لایک ها و کامنت های مرا در همه جا چک می کند و من هم به اینکه ساعت های زیادی در این شبکه هاست و در حال خواندن  پیام ها و حرف زدن با آدم های مختلف است ، شکایت دارم. البته هر دوی ما به اصولی پایبند هستیم و همدیگر را دوست داریم اما اینکه وقتی به خانه می آید مدام در حال چک کردن وایبر و تلگرام و غیره هست ، ناراحتم .

 

او هم به من می گوید حق ندارم عکس بگذارم حتی با حجاب کامل! من این حرفش را قبول ندارم. از طرفی چون مدام صفحات مرا چک می کند ، نمی توانم کاری که خودم دوست دارم را انجام دهم. حس می کنم این تلفن همراه و این صفحات زندگی ما را خراب خواهد کرد. چگونه این موضوع را حل کنم. لطفا کمکم کنید.

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

منبع : tebyan.net

عکس پروفایل من و غیرت همسرم! گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات