موفق ترین افراد چگونه اند؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد موفق ترین افراد چگونه اند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 
موفق ترین افراد چگونه اند؟
,عادات روزانه افراد موفق,افراد موفق,افراد برتری,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده
افراد موفق چه کارهایی را هنگام بیدارشدن انجام می دهند و روز خود را چگونه آغاز می کنند؟

انجام برخی عادات به هنگام، به راحتی قابل تغییر می باشند که با حذف یا تغییر آن ها می توان روز خوب و بانشاطی را آغاز کرد، به چند نمونه از این عادات اشاره می کنیم.
صبحانه خود را اینگونه تنظیم کنید
ترکیب چند عدد میوه با ماست شاید به نظر یک صبحانه کاملی باشد اما باید بدانید که این رژیم غذایی شما را تا وعده نهار سیر نگه می دارد، باید گفت که این صبحانه فاقد هرگونه مواد مغذی می باشد، موادی که برای بهره برداری ارگان های بدن اهمیت ویژه ای دارد.
لذا صبحانه ایده آل باید حاوی 15 گرم پروتئین، 5/2 گرم فیبر، کربوهیدرات و اندکی چربی سالم باشد.
قهوه خود را چه ساعتی می نوشید؟
از آنجا که به محض بیدار شدن به هنگام صبح سطح انرژی رو به افزایش است، مصرف قهوه می تواند میزان این انرژی را افزایش داده و افراد را عصبی کند.
بنابر این بهترین زمان مصرف قهوه یک ساعت پس از بیدار شدن از خواب می باشد. پس از صرف قهوه سطح انرژی به حالت نرمال خود رسیده و تا عصر به همین حالت باقی می ماند.
به محض بیدار شدن از خواب ایمیل هایتان را چک نکنید
این یک عادت زشتی است که تا حد امکان باید کنار گذاشته شود، چک کردن ایمیل ها بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب باعث ایجاد استرس در افراد می گردد لذا بهتر است به جای این کار به فعالیت های آرامش بخش چون ورزش، صحبت کردن با دوستان، بازی با حیوانات خانگی و… پرداخته شود این کارها باعث خلاق شدن شما شده و میزان فعالیت روزانه شما را در محل کار بالا می برد.
باشگاه خبرنگاران

منبع : hidoctor.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله موفق ترین افراد چگونه اند؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

موفق ترین افراد فارکس

موفق ترین افراد چگونه اند؟ گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات