مضرات عطر و اسپری های خوشبو کننده برای جنین - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مضرات عطر و اسپری های خوشبو کننده برای جنین ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مضرات عطر و اسپری های خوشبو کننده برای جنین


اسپری و عطر حاوی مواد و ترکیبات شیمیایی هستند که از طریق پوست به بافت های بدن نفوذ می کنند و مواد سمی آن را در زیر پوست مخفی می کنند.


جنین هنگامی که در شکم مادر قرار دارد قادر است تمام بوها را حس کند و عطرها و اسپری هایی که مادر استفاده می کند استشمام کند از این رو مادران حتما باید استفاده از این لوازم آرایشی را ترک کنند.
 

,عطر و ادکلن , مضرات عطر , ضرر عطر برای جنین ,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده


بررسی ها نشان می دهند اسپری و عطر حاوی مواد و ترکیبات شیمیایی هستند که از طریق پوست به بافت های بدن نفوذ می کنند و مواد سمی آن را در زیر پوست مخفی می کنند.

نتایج مطالعات همچنین نشان می دهند دانش آموزان با انجام آزمایشاتی روی 1800 جنین دریافتند جنین هایی که مادران آنها از عطر و اسپری خوشبو کننده های بهداشتی استفاده می کنند 70 درصد بیشتر دچار آلرژی های پوستی و مشکلات تنفسی می شوند و حس بویایی آنها به مراتب کمتر از سایر نوزدان است.

مضرات عطر و اسپری های خوشبو کننده برای جنین 5/5 6
منبع : ghanoononline.ir

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله مضرات عطر و اسپری های خوشبو کننده برای جنین شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اسپری های مخصوص خوشبو کردن مو , اسپری خوشبو کننده , اسپري خوشبوکننده , مضرات ایرفون , ورود عطر سمی

مضرات عطر و اسپری های خوشبو کننده برای جنین گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات