تولد پسران عقیم از مادران سیگاری! - آکا

تولد پسران عقیم از مادران سیگاری!


,عقیم شدن , سیگار , بارداری ,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

ناتوانی جنسی به خصوص در مردان در سالهای اخیر بسیار گسترده تر از قبل است و این یک رابطه ی مستقیم با رفتارهای مادران در دروان بارداری دارد که در ادامه می خوانید.


مادرانی که در طول دوران بارداری سیگار و مواد مخدر مصرف می کنند پسرانی با ضعف های خاص به دنیا می اورند.

محققان به این تنیجه دست یافتند یک آسیب جدی در انتظار آینده پسر بچه هایی است که مادرانشان در دوران بارداری سیگار مصرف می کردند.
آنها می گویند مردانی که هم اکنون در سن 30 تا 40 سالگی هستند به دلیل اینکه مادرانشان در دوران بارداری آنها دخانیات مصرف می کردند از ناتوانی جنسی و مشکل تولید اسپرم به اندازه کافی رنج می برند.
 
,عقیم شدن , سیگار , بارداری ,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده
 
از هر 8 زن یکی از آنها مصرف سیگار در دوران بارداری را ادامه داده اند و هورمون هایی مرتبط با تولید مثل جنینشان را در معرض خطر قرار داده اند.
محققان استرالیایی بر روی زنی که حدود 24 نخ سیگار در روز در دوران بارداری خود مصرف می کرده است مطالعاتی انجام داده اند که نتیجه سالها بعد در کم توانی و به نوعی عقیم شدن فرزند پسر او ظاهر شد.
پروفسور ایلیین میگوید: مادران سیگاری نوزادانی کوچکتر از لحاظ جسمی و همینطور مشکلات یادگیری در دروس ریاضی و زبان و مشکلاتی همچون نارسایی های قلبی و از این قبیل به دنیا می آورند.
این پروفسور هشدار داد: هر یکبار سیگار کشیدن مادر برابر است با قرار دادن جنین در یک اتاق پر دود به مدت 15 دقیقه پس با این اوصاف قضاوت بسیار راحت می شود.
تولد پسران عقیم از مادران سیگاری! 5/5 4
منبع : نمناک /ن

اخبار اکاایران

تبلیغات