فرزندی گریزان از دین و هیئت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فرزندی گریزان از دین و هیئت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فرزندم در ایام محرم ، حاضر نمی شود با ما به هیئت بیاید و لباس تیره بپوشد ، او به عقاید مذهبی خانواده بی اعتنایی می کند.....

فرزندی گریزان از دین و هیئت
,دین گریزی, هیئت, عقاید مذهبی,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

اگر دوست تان که فرزند نوجوانی دارد ، این سوال را از شما بپرسد ، چه جوابی به او می دهید؟

خانواده ای مذهبی هستیم که دو فرزند داریم. من و همسرم هر دو معتقد و خانواده های معتقدی داریم.از همان ابتدا تربیت مذهبی فرزندانمان برای مان اهمیت زیادی داشت. فرزند اولم ، پسری است که هم درس خوان و هم مقید است. دانشجوی مهندسی مکانیک است و هیچ مشکل مذهبی با او نداشتیم. فرزند دومم دختری است که سال اول دبیرستان است ، تا دوران راهنمایی خوب و سر به راه بود ، اما از آن دوران تغییر اخلاق داده، مدام در حال و هوای بازیگری سیر می کند و درس هایش افت شدیدی داشته.

هم ظاهر متفاوتی از خانواده ی ما دارد و هم در رفتار و انجام واجبات دینی کاهل است. گاهی از اینکه با این ظاهر همراه ما می آید ، خجالت زده می شوم. من و پدرش با او خیلی صحبت کرده ایم اما بی نتیجه بوده است. ایام محرم و مانند آن ، نه همراه ما به هیئت می آید و نه حتی ظاهرش را مناسب این ماه می کند. نهایت کاری که به خاطر خانواده انجام می دهد ، گوش ندادن موزیک با صدای بلند است. من بسیار نگران و ناراحتم.نمی دانم کجا کار اشتباه بوده و حال چگونه باید او را به مسائل دینی و اعتقادی علاقه مند و پایبند کنم .نحوه ی پوشش و حجاب نا مناسب او واقعا مرا آزار می دهد.

لطفا کمکم کنید...

 در قسمت نظرات ، با راهنمایی های خود ما را همراهی کنید....

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

مطالب مرتبط:

همسری با دهان بدبو

فرزندم شیطان پرست شده،کمکم کنید!

فایل های خصوصی همسر سربه زیر من!

,دین گریزی, هیئت, عقاید مذهبی,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده
من و همسرم مشکل خاصی با هم نداشتیم تا اینکه سر و کله ی این تلفن هوشمند به زندگی مان باز شد....
,دین گریزی, هیئت, عقاید مذهبی,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

عکس همسرم در آلبوم غریبه هاست!

زنی که زیبایی های خودش را برای دیگران آشکار سازد، در واقع به همسرش خیانت کرده است، چرا که دیگر تنها مال آن مرد نیست، بلکه عروس هزار داماد است!
,دین گریزی, هیئت, عقاید مذهبی,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

احساس تنهایی می کنی؟

وقتی تنها هستید معمولاچه کارمی کنید؟ بیشتر می خوابید یا تلویزیون تماشا می کنید؟ غمگین و بی تحرک هستید؟ نکند شما هم احساس تنهایی می کنید؟
فرزندی گریزان از دین و هیئت گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات