زندانی شوهر به بهانه ی عشق - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زندانی شوهر به بهانه ی عشق ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر صدای پیامک بیاید ، سریع می خواهد گوشی مرا بردارد و ببیند که چه کسی برایم پیام فرستاده....

زندانی شوهر به بهانه ی عشق
,خیانت, زن و شوهر, بد دلی,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

 

اگر دوستی این سوالات را از شما بپرسد ، چگونه به او پاسخ می دهید؟ در قسمت نظرات به دوست خود کمک کنید.

 

هر فیلمی که می بینیم ، موضوعش خیانته! وقتی تو مهمونی ها دور هم جمع می شیم ، خیلی از حرفایی که می شنویم راجع به خیانته! اما اینکه زن ها و مردهای زیادی هستند که خیانت می کنند ، باید زندگی همه ی زن و شوهر ها رو خراب کنه؟

 

من و همسرم چند سالی است که با هم ازدواج کردیم ، ایشون مرد خوبی هستند اما از همان ابتدا با کار کردن من کمی مشکل داشتند که به مرور زمان مشکل شان بیشتر شد! می گویند دوست ندارم در محیطی که مردها حضور دارند، کار کنی در حالی که من در یک اداره ی دولتی کار می کردم و محیط کاری ام مناسب بود.به خاطر ایشان کار را کنار گذاشتم.

در هیچ گروه اجتماعی دوست ندارند عضو شوم و حتی به پیامک ها و تماس های من با تلفن همراهم حساس هستند. توجیه شان هم این است که جامعه بد شده و به این روش از من و زندگی مان مراقبت می کنند.می گویند چون دوستم دارند ، این کارها را انجام می دهند.

هر قدر که مراقب رفتارم هستم و به دل ایشان راه می آیم ، سخت گیری و حساسیت شان بیشتر می شود. دیگر از تحمل بد دلی و زیر ذره بین بودن او را ندارم. کمکم کنید. چگونه به او بفهمانم اگر امار خیانت و بی قیدی زیاد شده ، من نباید تاوانش را پس بدهم؟

 

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

زندانی شوهر به بهانه ی عشق گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات