loading...

در جلسات خواستگاری شوهرم گفته بود که من می توانم شاغل باشم اما حالا زیر حرفش زده!

هنوزم مرده و قولش؟ - آکا

یک روز تلفن خانه زنگ می زند و دوست تان از آن طرف خط ناراحت و عصبانی این مشکل را برای تان تعریف می کند ، چگونه او را آرام می کند و چه راهی برای حل مشکل اش پیشنهاد می دهید؟ در قسمت نظرات ، به این دوست تبیانی خود کمک کنید.

وقتی ازدواج کردم دانشجوی کارشناسی ارشد بود. بعد از ازدواج بلافاصله بچه دار شدیم و من به خاطر این موضوع بعد از اتمام تحصیلاتم ، چند سالی را خانه دار بودم . حال فرزندمان به مدرسه رفته و من می خواهم فعالیت اجتماعی داشته باشم.

نیاز مالی ندارم اما دلم می خواهد از تحصیلات دانشگاهی ام استفاده کنم .چند ماهی به سر کار رفتم که با مخالفت همسرم روبه رو شدم. او دوست ندارد من کار کنم اما قبل از ازدواج و در جلسات خواستگاری ، گفته بود که با اشتغال من مشکلی ندارد. اما حالا می گوید ، آن زمان اشتباه کرده و به هیچ وجه دلش نمی خواهد من شاغل باشم.

من از خانه داری خسته شده ام و دلم نمی خواهد فقط بچه بزرگ کنم و کارهای خانه را انجام دهم. رشته تحصیلی ام را دوست دارم و می خواهم فرد مفیدی باشم. همسرم می گوید کار کردن باعث می شود توجه من به او و فرزندمان کم شود در حالی که این طور نیست و فکر می کنم بهانه می گیرد. او از استقلال مالی من می ترسد و من می خواهم حتما کار کنم. چگونه او را راضی کنم تا دست از مخالفت بردارد؟

 

منتظر پاسخ های تان در بخش نظرات هستیم......

 

بخش خانواده ایرانی تبیانتبلیغات