مرد گرفتار بین مادر و همسر - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مرد گرفتار بین مادر و همسر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چندین سال از ازدواجم می گذرد ، مشکلات من و همسرم در روزهای اول بیشتر مسائل مالی بود و مادر من! مشکلات مالی حل شد و مشکلات بچه ها جای آن را گرفت اما مشکلات مربوط به مادر من همچنان به قوت خود باقیست!(البته از نگاه همسرم).

مرد گرفتار بین مادر و همسر
خانواده

دوست تان که خوش و خرم مشغول زندگی بود ، یک روز بی مقدمه و ناراحت پیش شما می آید و از زندگی اش گلایه می کند، وقتی پیگیر می شوید ، سوال زیر را مطرح می کند، به او چه جوابی می دهید؟(در قسمت نظرات با ما همراه باشید.)

 

یکی از بحث های همیشگی در خانه ی ما حرف هایی است که مادرم گفته اند یا کارهایی است که انجام داده اند. چند بار با ایشان حرف زدم و دلخوری های همسرم را منتقل کردم ، اما انگار وضع بدتر شد. من مشکلی در رفتار مادرم نمی بینم اما همسرم مدام از ایشان ایراد می گیرند.

 

تازگی ها مادرم هم از رفتارهای همسرم گله می کنند. هر مهمانی که دعوت می شویم تا چند روز بین من و همسرم اختلاف است.مادرم می گویند بیش از حد به همسرم بها می دهم و همسرم می گویند که مادرم فقط برایم مهم است.

 

در برزخ بین این دو گرفتار شدم. نمی دانم چگونه کاری کنم که روابط آنها خوب شود تا من هم کمی روی آرامش را ببینم.

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

مرد گرفتار بین مادر و همسر گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات