مشکل زمستانی من و همسرم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مشکل زمستانی من و همسرم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

من در زمستان زیر چادر چکمه ی بلند می پوشم و این کار از نظر همسرم مشکل دارد...
مشکل زمستانی من و همسرم
,همسر چادری, پوشیدن چکمه, حجاب,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

اگر دوستی برای دردو دل پیش شما بیاید و مطلب زیر را بیان کند ، چگونه او را کمک خواهید کرد؟ لطفا در قسمت نظرات ما را همراهی کنید.

من زن باحجابی هستم و به وظایف شرعی ام عمل می کنم . همسرم هم از ابتدا نوع حجاب مرا دیده بود. در عین حال که چادر سر می کنم اما چندان ساده نیستم.

 همسرم اعتقاد دارند که باید کمی ساده تر باشم و از روسری های رنگارنگ استفاده نکنم،  اما مشکل اصلی ما در زمستان هاست که ایشان به شدت مخالف پوشیدن چکمه ی بلند هستند و آنرا نوعی توهین به چادر می دانند در حالی که من اینطور فکر نمی کنم.

 

دلم می خواهد زیر چادر ، شیک و زیبا بگردم اما ایشان می گویند زمانی که چادرت در خیابان کنار می رود ، حالت خوبی نخواهد داشت. ما مدام بر سر این موضوع باهم بحث می کنیم. گاهی از اینکه اینقدر مرا زیر ذره بین دارند خسته می شوم. مدام باید فکر کنم که آیا لباسی که انتخاب کرده ام مناسب است یا خیر؟ استقلال مرا در لباس پوشیدن از بین برده اند. من اشتباه می کنم یا ایشان بسیار حساس است؟ دلم نمی خواهد جوری لباس بپوشم که مشکل شرعی داشته باشد اما من پوشیدگی را رعایت می کنم.

 

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

مشکل زمستانی من و همسرم گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات