حساس حتی به همسر برادرم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حساس حتی به همسر برادرم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر دوستی به نزد شما بیاید و این مشکل را بیان کند ، به او چه جوابی می دهید؟ در قسمت نظرات ما را همراهی کنید.

حساس حتی به همسر برادرم
همسر

چند سال از زندگی مشترک مان می گذرد. اما همسرم مشکلی دارد که ادامه ی راه برایم غیر ممکن شده است. اوایل ازدواج متوجه حساسیت او شدم. به خانم های همکارم و حتی برخی از خانم ها در فامیل حساسیت داشت اما این را به حساب علاقه ی او گذاشتم و فکر کردم در طول زندگی و با شناخت بیشترش از من ، این مشکل حل خواهد شد اما چنین نشد. 

روز به روز حساسیت او بیشتر می شود و من نمی دانستم چگونه برخورد کنم. حتی به صحبت کردن من با خانم ها هم حساس است. متوجه شده ام که موبایلم را چک می کند و اگر دیر کنم یا از من بی خبر باشد ، عکس العمل تندی نشان می دهد.

 اگر با همسر برادرم بیشتر از یک سلام بین مان رد و بدل شود تا چند روز باید اخم و ناراحتی او را تحمل کنم. تحمل این وضع را ندارم.

 

احساس می کنم زندانی او شده ام اما هر چه در این مورد با همسرم حرف می زنم و سعی می کنم اعتمادش را جلب کنم نتیجه ی عکس می گیرم. شما بگویید من با این همسر شکاک چگونه زندگی کنم؟

 

 

بخش خانواده ایرانی تبیان

حساس حتی به همسر برادرم گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات