میوه روحیه ساز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد میوه روحیه ساز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روانشناسی خانواده از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

میوه روحیه ساز
,روحیه, حافظه, ضریب هوشی,مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده

 

این میوه را بخورید و روحیه تان چند برابر شود، این میوه به میوه روحیه ساز مشهور است چرا ؟

موز دارای برخی اسیدهای آمینه ضروری برای بدن است که جویدن و آهسته بلعیدن آن در بهبود روحیه مفید است.

انواع چای سبز و سیاه از نوشیدنی‌های مفید برای مغز هستند.انواع نان و غلات با تأمین کروم به حافظه و یادگیری کمک می‌کنند، مصرف سیب با عسل و شیر حافظه و قدرت تمرکز را افزایش می‌دهد.

 

موز در برخی منابع برای از بین بردن ضعف روحیه توصیه شده است. موز دارای برخی اسیدهای آمینه ضروری برای بدن است که جویدن و آهسته بلعیدن آن برای بهبود روحیه مفید است.

 

مصرف روزانه 30 تا 60 گرم ماهی به ویژه از نوع سالمون ماکرل، ساردین و هرینگ توصیه می‌شود. روغن ماهی حاوی اسیدهای چرب امگا-3 است که انتقال پیام‌های عصبی در سیستم مغزی و عصبی از یک سلول به دیگری را تسهیل می‌کند.

 

کودکانی که امگا3 کافی دریافت نکرده باشند، ضریب هوشی کمتری دارند. هگزا انوئیک اسید (DHA) یکی از انواع اسیدهای چرب امگا3 هستند که موجب بهبود سرعت، قدرت و کارایی مغز و حافظه، یادگیری و بهبود حالات روحی می‌شود.

 

افرادی که ماهی مصرف نمی‌کنند، بهتر است روزانه یک کپسول امگا3 که حداقل 650 میلی گرم تا یک گرم از این نوع چربی را در خود دارد، مصرف کنند.

منبع :farsnews.com

روحیه,حافظه,ضریب هوشی,یادگیری,حالات روحی,روحیه ساز ,تغذیه ,منبع تغذیه, نقش تغذیه, تغذیه کودک, تغذیه مناسب, تغذیه سالم,روانشناسی,تست روانشناسی,روانشناسی رنگها,روانشناسی کودک,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی شخصیت' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/success2/'>روانشناسی شخصیت</a></strong>,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی ازدواج' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/ezdevaj1/'>روانشناسی ازدواج</a></strong>,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی عشق' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/success2/201210813431.html'>روانشناسی عشق</a></strong>,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی زنان' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/zanomard1/'>روانشناسی زنان</a></strong> روحیه,حافظه,ضریب هوشی,یادگیری,حالات روحی,روحیه ساز ,تغذیه ,منبع تغذیه, نقش تغذیه, تغذیه کودک, تغذیه مناسب, تغذیه سالم,روانشناسی,تست روانشناسی,روانشناسی رنگها,روانشناسی کودک,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی شخصیت' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/success2/'>روانشناسی شخصیت</a></strong>,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی ازدواج' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/ezdevaj1/'>روانشناسی ازدواج</a></strong>,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی عشق' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/success2/201210813431.html'>روانشناسی عشق</a></strong>,<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='روانشناسی زنان' href='http://www.akairan.com/khanevadeh/zanomard1/'>روانشناسی زنان</a></strong>


میوه روحیه ساز گردآوری توسط بخش مشاوره خانواده ،روانشناسی خانواده سایت آکاایران
تبلیغات