اگر در رابطه جنسی خود به مشکل برخورده ای، این مطلب را بخوان!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اگر در رابطه جنسی خود به مشکل برخورده ای، این مطلب را بخوان! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته روابط اجتماعی از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر در رابطه جنسی خود به مشکل برخورده ای، این مطلب را بخوان!
,[categoriy]

آکاایران: اگر در رابطه جنسی خود به مشکل برخورده ای، این مطلب را بخوان!

آکاایران: رابطه جنسی با همسرت امر بسیار ظریفی است که باید دقت زیادی به آن کرد. اگر مدتی است که در رابطه جنسی خود به مشکل برخورده ای، جای نگرانی نیست. احتمال آنکه پس از گذشت مدتی، زوج ها در رابطه جنسی خود دچار مشکل بشوند، نسبتاً بالا است. اگر مدتی است که تصور می کنی رابطه جنسی تو به گرمی سابق نیست، این مطلب را بخوان. در ادامه "آکا" راهنمای برطرف کردن مشکلات رابطه جنسی را به تو می گوید!

به گزارش آکاایران: ۱. خجالت یا برقراری ارتباط نامناسب: برای زوج ها بسیار مهم است تا درباره رابطه جنسی صحبت کنند. با این کار، متوجه علاقه مندی های همدیگر شده و می تواند زمینه مناسبی برای واقعیت انتظارات فراهم کند. متأسفانه، خجالت، به خصوص در زن ها یکی از عوامل مانع این کار است. به خاطر داشته باش که صحبت کردن درباره رابطه جنسی با همسرت اصلاً کار غلطی نیست، بلکه حتی موجب بهتر شدن زندگی جنسی شما می شود.

۲. از حالت های صحیح استفاده نمی کنید: سوءتفاهم، سوءبرداشت در علائم بدن، کمبود توانایی و میل از طرف یک فرد یا هر دو نفر، می تواند موجب سرد و مشکل دار شدن رابطه جنسی بشود. باید بدانی ممکن است همه حالت هایی که در آنها رابطه جنسی برقرار می شود، برای همه زوج ها مناسب نباشد. پس بهتر است حالت های متفاوت را در رابطه جنسی امتحان کنید تا مناسب ترین آنها برای خود و همسرت را پیدا کنید.

۳. بدن خودت را نمی شناسی: ممکن است همه بدانند که شکل و اندازه آلت تناسلی مردانه، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اما می دانستی که این مورد درباره آلت تناسلی زنان هم صادق است؟ به همین دلیل شناختن بدن، حالت و شکل آن برای زن ها بسیار مهم است، چرا که با این کار می توانی لذت رابطه جنسی با همسرت را چندین برابر کنی.

"آیا می دانی زوج های خوشبخت پیش از خواب چکار می کنند؟" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

اگر در رابطه جنسی خود به مشکل برخورده ای، این مطلب را بخوان! گردآوری توسط بخش روانشناسی روابط اجتماعی سایت آکاایران
تبلیغات