نقش صدا در جذب افراد، بیشتر از ظاهر و شخصیت؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نقش صدا در جذب افراد، بیشتر از ظاهر و شخصیت؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نقش صدا در جذب افراد، بیشتر از ظاهر و شخصیت؟
,جدیدترین اخبار سلامت ،جدیدترین اخبار پزشکی ،گیاه درمانی،طب گیاهی،طب سنتی،سفردرمانی،تغذیه سالم،رژیم و کاهش وزن، پرتال جامع سلامت,[categoriy]

آکاایران: نقش صدا در جذب افراد، بیشتر از ظاهر و شخصیت؟


آکاایران: نقش صدا در جذب افراد، بیشتر از ظاهر و شخصیت؟

دوست داشتن دیگران به صورت ذاتی است که یک موهبت الهی محسوب می شود و این دوست داشتن سبب جذابیت بیشتر افراد و موفقیت در کارهای روزمره می شود.
طی تحقیقی که بر روی مردم ایتالیا، فرانسه و پرتغال انجام شده است این نتایج حاصل شد که افرادی که با فرکانس پایین صحبت می کند از مقبولیت بیشتری برخوردارند و تن صدای مردم فرانسه در حد متوسط است که محققان دریافتند صدا نقش مهمی در به خاطر سپردن افراد در ذهن ها دارد. با نمونه برداری از صدای افراد و انجام آزمایش های متعدد دانشمندان به این باور رسیدند که افرادی که دارای تن صدای بالایی هستند قابل اعتماد نیستند و نمی توانند حس اعتماد را به دیگران منتقل کنند.

لحن صدا و لکنت می تواند از جذابیت افراد کم کند به همین خاطر است که افراد برای القا مفاهیم به دیگران گاهی با صدای آرام صحبت می کنند.

به گزارش آکاایران: ویلیام هلز می گوید: افرادی که سریع به سؤالات پاسخ می دهند لزوما IQ بالایی ندارند و این مسئله در مورد توان تغییر دادن لحن افراد نیز رابطه ای مستقیمی دارد ولی پاسخ درست دادن به سؤال ها از جواب های نادرست بی شمار بهتر بوده و این روش افراد باهوش است افرادی که برون گرا هستند خیلی سریع روی پای خود می ایستند و مهارت خاصی برای حمل اختلافات و شناسایی مشکل های خود دارند.

منبع :

نقش صدا در جذب افراد، بیشتر از ظاهر و شخصیت؟ گردآوری توسط بخش روانشناسی روابط اجتماعی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات