رازو رمزهای زندگی

رازو رمزهای زندگی -آکا را در آکاایران ببینید

آکاایران فرآوری: سارا سرکمری- گروه زندگی آکا ایران

آکاایران: رازو رمزهای زندگی

رابطه زناشویی را ساختارمند کنید
مردانی که در زمینه مسایل جنسی  مشکل دارند را می توان به دو دسته تقسیم کرد:آنهایی که به اجبار خواستار رابطه جنسی هستند و آنهایی از ارتباط جنسی رویگردان هستند.اما وجه مشترک هر دو حالت در این است که .در ابتدای آشنایی و ازدواج معمولا ارتباط جنسی بسیار عالی است اما بعد از آن و معمولا به فاصله ای اندک، ارتباط جنسی خوب کاهش می یابد یا به ارتباطی غیر رضایت بخش تبدیل می شود یا آنکه اصلا قطع می شود و به ناگاه  به گونه ای رمزآلود، تصور خوبی که در آن چند ماه نخستین از همسر شان داشته اند، تغییر پیدا می کند.
زبان بدن شما چه می گوید؟
در زندگی روزمره وقتی با دیگران وارد صحبت نمی شویم با حالات مختلف بدن خود با آن ها ارتباط برقرار می کنیم. نتایج برخی از مطالعات نشان می دهد که زبان بدن می تواند گویاتر از کلمات، منظور و احساس را منتقل کند. احساساتی که در طول مذاکرات از اهمیت خاصی برخوردار هستند.
پرهیز از اشتباهات در دکوراسیون
شاید تصور کنید که داشتن چیدمان درست و اصولی در خانه کار آسانی نیست و باید برای رسیدن به نظم و قاعده ای خاص در خانه از کمک دکوراتورها استفاده کرد. به همین دلیل آشنایی با قواعد دکوراسیون و پرهیز از اشتباهات واضح در دکور کردن خانه به شما در داشتن خانه ای دوست داشتنی و زیبا کمک می کند.
بازی مناسب ماههای اول زندگی
تولد یک فرزند برای پدر و مادرش، همیشه استرس ها و دغدغه هایی را ایجاد می کند، حتی اگر این فرزند دوم یا سوم آنها هم باشد. یکی از این دغدغه ها این است که چه کارهایی را برای سرگرم کردن فرزند انجام دهند که برایش مفید باشد؟ و چه بازی هایی را با او انجام دهندکه مشکلی ایجاد نکند
چرا باید راز دار باشیم؟
تا دلمان می گیرد به دنبال بهانه کوچکی می گردیم تا با اطرافیان مان درد و دل کنیم و با حرف زدن، کمی از بار روانی مشکلات مان کم کنیم، اما گاهی همین درد و دل های ساده و خودمانی کار دست مان می دهد. وقتی درد و دل می کنیم یادمان می رود بعضی حرف ها نه تنها از دلمان بلکه نباید از چاردیواری مان بیرون رود.
چرا بخشیدن حالمان را خوب می کند؟
گفتم: کوتاه بیا! فراموش کن. او بچگی کرده. قصدی نداشته که آن کار را انجام داده. شما دیگر ادامه نده! گفت: نمی بخشم. تا آخر عمر از سر تقصیرش نمی گذرم. گفتم: « به نظرم مسئله این نیست که تو نمی خواهی او را ببخشی. تو نمی توانی او را ببخشی! یعنی آنکه ضعیفی. آنقدر توان و قدرت نداری که بتوانی از خطای او عبور کنی!»جالب است در روایت داریم هرکس اهل گذشت باشد عمرش طولانی می شود.اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره آکا ایران مراجعه نمایید .

منبع :