آکاایران: لباس های لمه و لباس های لمه شنی این روزها حسابی رو بورس هستند طوری که پشت ویترین همه مغازه به چشم میخورند و به خاطر براق بودن شان حسابی جلب توجه میکنند، از لباس های لمه به عنوان لباس شب بیشتر استفاده میشود زیرا این لباس های براق در شب خودشان را بهتر نشان میدهند.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , نمونه لباس هایی(کت و شوارهایی) که میشه با لباس لمه ست شوند را مشاهده خواهید کرد. امیدواریم از مدل هایی که در ادامه مشاهده میکنید برای ست کردن و شیک پوشی استفاده کنید.

میتوانید کت و شلوارتان را یکرنگ انتخاب کنید مثلا سفید و با یک تاپ نقره ای لمه استایل جذابی برای خود بسازید، با اضافه کردن کفش پاشنه بلند استایل مجلسی تان را تکمیل کنید.

انواع لباس

 

ست لباس لمه با شلوار

لباس‌های لمه معمولا تنگ هستند و بیشتر برای خانم‌های لاغر و خانم‌هایی که اندام ظریفی دارند مناسب است از لباس‌های لمه به عنوان لباس شب بیشتر استفاده میشود، زیرا این لباس‌های براق در شب خودشان را بهتر نشان میدهند.

 

انواع لباس

کت شلوار اسپرت زنانه

انواع لباس

ست لباس زنانه شیک

مدل لباس لمه 2019 شامل انواع مختلفی از جمله مدل لباس لمه شنی، کوتاه و بلند می باشد. البته می توان در ساخت این مدل لباس از ترکیبی از پارچه های دیگر مانند حریر وریون هم استفاده نمود. انتخاب این مدل لباس را باید با دقت فراوانی انجام داد. زیرا مجلسی که می خواهید در آن حضور یابید باید با این نوع لباس هماهنگی داشته باشد.لباس لمه به دلیل جنس پارچه ای که دارد براق است و به همین دلیل در انتخاب سایز آن باید دقت لازم را داشته باشید. برای افرادی که چاق هستند باید سایز مناسبی انتخاب شود که زمانی که لباس را می پوشند اصطلاحا توی ذوق نزند.

انواع لباس

ست کت شلوار زنانه مجلسی

انواع لباس

ست لباس مجلسی با لباس لمه

انواع لباس

ست لباس زنانه شیک


تبلیغات