کیف قدیمی

آکاایران: با این ایده ها کیف های قدیمی را تبدیل به کیف مجلسی نوین کنید تزیین کیف قدیمی و کهنه با ایده های نوین و خلاقانه

آکاایران: با این ایده ها کیف های قدیمی را تبدیل به کیف مجلسی نوین کنید

0
By یلدا on · پیشنهاد سردبیر,خیاطی,دوخت کیف و کفش

کیف های ساده و قدیمی از جمله وسایلی هستند که اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند و همه ما در پی دور انداختن آنها هستیم، اما دست نگه دارد، ما در این مطلب از مجله هنر در خانه ترفندهایی برای تبدیل کیف های کهنه و ساده به کیف های مجلسی شیک را مطرح می نماییم که با این روش ها می توان زیباترین و شیک ترین کیف های مجلسی را داشت. پس تا پایان همراه ما باشد و از ایده های نوین و خلاقانه برای تزیین کیف های مختلف دیدن نمایید.

ایده های خلاقانه و نوین برای تزیین کیف های قدیمی و کهنه :

روش هایی که در این مطلب برای تزیین کیف معرفی می نماییم می تواند برای تزیین انواع کیف چرم دست دور، کیف های نمدی، کیف های ساده پارچه ایی و حتی کیف های قدیمی و آسیب دیده به کار رود، از برخی از این روش ها قبلا در تزیین کفش نیز استفاده نموده ایم، با این حال مجددا آنها را مطرح می نماییم تا بتوانید بهترین روش را برای تزیین کردن کیف انتخاب نموده و انجام دهید. یکی از این روش ها استفاده از تور تزیینی می باشد که جلوه ایی خاص به کیف های ساده شما می بخشد.

کیف قدیمی
کیف قدیمی

برای تزیین روی کیف های ساده دخترانه از چشم های متحرک که در خرازی ها موجود می باشند استفاده نمایید و ظاهری متفاوت به کیف خود ببخشید.

کیف قدیمی
کیف قدیمی

استفاده از گل های پارچه ایی و چرم نیز یکی از جالب ترین روش ها برای تزیین انواع کیف ساده می باشد. از این روش می توانید برای ست کردن کیف با لباس های مجلسی استفاده کنید.

کیف قدیمی
تزیین روی کیف با گل پارچه ای

کیف قدیمی
تزیین کیف مجلسی با گل

کیف قدیمی
تزیین زیبای کیف با گل نمدی

کیف قدیمی
روبان دوزی روی کیف مجلسی

کیف قدیمی
تزیین کیف نمدی

کیف قدیمی
روبان دوزی کیف مجلسی نوین

کیف قدیمی
تزیین روی کیف چرمی با گل

تزیین کیفهای ساده با مروارید، مهره و سنگ های تزیینی از جمله بهترین ایده ها می باشد که با استفاده از آن می توانید کیف های ساده خود را تبدیل به کیف های مجلسی شیک و خاص نمایید.

کیف قدیمی
تزیین روی کیف مجلسی شیک با مروارید

کیف قدیمی
تزیین زیبای کیف دستی با مروارید

کیف قدیمی
تزیین ساده کیف با سنگ های رنگی

کیف قدیمی
دیزاین کیف نمدی با مهره و نگین

برای تزیین کردن کیف های ساده و تبدیل آنها به کیف مجلسی بسیار شیک و متفاوت از هر گونه وسیله ساده ایی که در دسترس دارید استفاده نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از جالب ترین ایده ها برای تزیین زیبای کیف های مختلف می باشند. توجه داشته باشید که از این روش ها و ایده ها می توان برای تزیین کردن کیف پول، کیف وسایل آرایش و… نیز استفاده نمود.

 

کیف قدیمی
تزیین روی کیف با پر

 

کیف قدیمی
کیف نمدی با دکمه های رنگارنگ

کیف قدیمی
تزیین نوین کیف پارچه ایی

کیف قدیمی
سنگ دوزی روی کیف نوین و دلپذیر

کیف قدیمی
تزیین شیک و زیبای کیف مجلسی

  

کیف قدیمی
تزیین زیبای کیف مجلسی زنانه

همانطور که مشاهده نمودید ایده های مختلف برای تزیین انواع کیف زنانه و دخترانه وجود دارد که با به کارگیری آنها و با کمترین هزینه می توانید کیف های ساده خود را تبدیل به انواع کیف مجلسی شیک و بسیار دلپذیر نمایید. حال به بخش کیف و کفش مجله ما مراجعه کنید و با دیگر ترفندها و آموزش های نوین برای دوخت انواع کیف و کفش و تزیین آنها آشنا شوید.

.

منبع : honardarkhane.com


تبلیغات