آکاایران: شیک ترین مدلهای طلا و جواهرات لاکچری مد سال

 

در این مطلب از ایران ناز تصاویر گلچین شده ای از فشن ترین و جدیدترین مدلهای ست جواهرات و زیورآلات لاکچری زنانه و دخترانه ی شیک و خاص را گردآوری کرده ایم، و در بین مدل ها نکات ست کردن و خرید جواهرات را هم بشما میگوییم،

در زمان نه چندان دور جواهرات زمخت و سنگین بیشترین طرفدار را داشتند زیرا مردم معتقد بودند طلا هر چقدر سنگین تر و بزرگ تر دیده شود با ارزش تر معلوم میشود، البته حالا هم خیلی ها این اعتقاد را دارند، اما امروزه زیور آلات طرح دار و سبک و خاص بیشترین مشتری ها را دارند.

طلا و جواهرات

پابند شیک و نوین لاکچری

طلا و جواهرات

طلا و جواهرات

 

عکس زیورآلات طلا

طلا و جواهرات

 

شیک ترین جواهرات و زیورآلات لاکچری 2019 / مدل ست جواهرات

 

پوست سفید: اگر شما پوست سفید خیلی روشن دارید، بهتر است بجای طلای زرد از طلای سفید استفاده کنید. درخشش طلای سفید، زیبایی و جلوه پوست شما را بیشتر نشان می دهد.

طلا و جواهرات

 

لاکچری 2019 / مدل ست جواهرات , مدلهای طلا و جواهرات ست

 

پوست برنزه: بعضی خانمها در فصل تابستان پوست شان را برنزه می کنند. دراین صورت اززیورآلاتی استفاده کنید که ترکیبی از طلای سفید و زرد باشد.

 

طلا و جواهرات

 

زیورآلات دخترانه فانتزی

 

پوست گندمگون: اگر پوست شما گندمگون است یعنی رنگی بین سفید و برنزه «بیشتر بانوان ایرانی چنین پوستی دارند» ما طلای زرد و ترکیب آن با طلای قرمز رابه شما پیشنهاد می کنیم. این رنگ طلا بیشتر به پوست شما می آید.

 

نگین ها: اگر شما انگشتر و یا گردن بندی از جنس طلا دارید که نگین دارد در مهمانی های زنانه فقط کافی است نگین انگشتر و یا آویزتان رابا لباس تان هماهنگ کنید.  این دو رنگ باید باهم هم رنگ و یا مکمل یک دیگر باشند.

 

طلا و جواهرات

 

گردن بند پهن: گردن بندهای پهن طلا برای مهمانی های رسمی چندان مناسب نیست. این گردن بندها بشما جلوه ای اسپرت می بخشند. گردن بندهای پهن شما را مسن تر و جاافتاده تر نشان میدهند. اگر گردن بندی پهن می اندزید، دیگر از گوشواره استفاده نکنید چون بخشی از فضایی که برای جلوه گوشواره لازم است به وسیله پهنی و درخشش گردن بند از بین میرود.

 

طلا و جواهرات

 

گوشواره طلا: اگر شما دوست دارید گوشواره بلندی استفاده کنید، بهتر است دیگر گردن بند استفاده نکنید تا جلوه گوشواره تان بیشتر شود. اگر گردن شما کشیده و بلند است و یا موهایتان کوتاه است یا اگر مو های بلندی دارید که آنرا همیشه جمع میکنید، بهتر است از گوشواره های بلند و پهن استفاده کنید. اگر گوش های کوچکی دارید، بهتر است گوشواره های طلای چسبان و یا میخی را انتخاب کنید.

طلا و جواهرات

 

دست بند طلا: دست بند طلایی را انتخاب کنید که بطور دقیق مناسب دست شما باشد. دست بندهای خیلی تنگ دست شما را چاق تر نشان میدهند. دقت کنید که دست بندهایی را انتخاب کنید که با کاهش وزن شما برایتان گشاد نشوند و وادار نشوید انها را کنار بگذارید.

 

طلا و جواهرات

 

زیورآلات طلای خودرا از مواد شیمیایی مانند محلول های شست و شوی خانگی و وایتکس و کلر دور نگه دارید. توصیه گروه مد و زیبایی نازوب، بهتر است هنگام انجام کارهای منزل، انگشتر و دست بند و حلقه تان را کنار بگذارید. با اینکار شما ساییدگی و خراشیدگی روزانه طلاهایتان را کاهش میدهید و هم طلاهایتان براق تر باقی خواهند ماند.

طلا و جواهرات

طلا و جواهرات

طلا و جواهرات

طلا و جواهرات

 

طلا و جواهرات

 

 

طلا و جواهرات
15 روش خانگی جالب برای بزرگ کردن سینه
طلا و جواهرات
بازیگر زن ایرانی یکی از زیباترین زنان خاورمیانه شد (تصاویر)
.

منبع : irannaz.com


تبلیغات