آکاایران: امسال بهار و تابستان بیشتر مدل مانتوهای با طرح گشاد و نخی به دلیل خنک بودن و راحت بودنشان مورد استفاده قرار میگیرند، در این بخش مدل مانتوهای بهاری و تابستانی را مشاهده می کنید.

زیباترین مدل مانتوهای گشاد برای بهار و تابستان

مانتوهایی که زنان در فصل تابستان انتخاب می کنند بیشتر گشاد هستند و از جنس حریر و نخ هستند که هم ختک هستند و همی خیلی راحتند، امسال مدل مانتوهای بلند مد شده است. نمونه هایی از این مدل مانتوهای روز را در این بخش گرداوری کرده ایک که در طرح های اسپرت و مجلسی ارائه شده اند.

مانتوهای هنری و گشاد

مدل مانتو گشاد

آکاایران: مدل مانتو گشاد طرح دار بهاری و تابستانی تصاویر

مدل مانتوهای گاشد و نخی

مدل مانتو گشاد

مدل مانتوی بلند مشکی بلند تابستانی

مدل مانتوهای زیبای بلند با کفش پاشنه دار می تواند به شما استالیی خاص و دلپذیر ببخشد و می توانید این مدل مانتوهای گشاد را با روسری حریر ابریشم ست کنید تا تیپ مجلسی جذابی داشته باشید.

ماتوهای کلوش، پفی و استین مچی امسال مد شده اند و خانم ها خیلی از ان استقبال می کنند، این روزها هر خانمی باید یک مانتوی گشاد داشته باشد تا از مد روز عقب نیفتد.

مدل مانتو گشاد

مدل مانتو آستین مچی دخترانه

مدل مانتو گشاد

زیباترین مدل مانتو بهاری و تابستانی

مدل مانتو گشاد

مدل مانتو گشاد تابستانی نوین

مدل مانتو گشاد

مانتو گلدار طرح دار تابستانی

مدل مانتو گشاد

مدل مانتو حریر کار شده تابستانی

» همچنین ببینید :

مدل مانتو شیک و بلند سری نوین

گالری عکس های مدل مانتو پوشیده و طرح دار نوین

مدل مانتو مجلسی 2018 برای خانمهای شیک پوش مانتو اسپرت مانتو مجلسی

.

منبع : topnaz.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مانتوهای هنری و گشاد


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات