مدل لباس زنانه

آکاایران: مدل لباس و رنگ های مد تابستان 97 (مدل لباس زنانه برای تابستان)

آکاایران: گرمای تابستان فرا رسیده است و زنان و دختران شیک پوش لباس هایی متناسب با این فصل بر تن می کنند . اگر می خواهید بدانید رنگ های مد تابستانه چیست ودر تابستان امسال چه رنگ لباس هایی مد شده است با ما در ادامه این مطلب از سایت تالاب همراه باشید .

به گزارش تالاب هر فصل رنگ های مخصوص بخود دارد. بنظر می رسد که در تابستان 1397 کمد های لباس تنوع رنگی زیاد و قابل توجهی رابه خود خواهند دید چرا که طراحان رنگین کمانی از رنگ های متنوع و دلپذیر را برای نیمه گرم سال پیشنهاد داده اند.

اگر شما عاشق رنگ های پاستلی و هیجان انگیز هستید، شانس با شماست زیرا رنگ های تابستان 2018؛ رنگ هایی روشن، درخشان و رویایی اند. اگر دوست دارید بدانید که چه رنگ هایی در تابستان پیش رو مد می شوند، در ادامه این پست در سایت تالاب همراه مان باشید.

مدل لباس و رنگ های مد تابستان 97

1. بنفش کم رنگ

طراحان مشهوری چون ویکتوریا بکهام، تیبی و مایکل کورس، با طراحی لباس هایی به رنگ بنفش کمرنگ و نمایش انها در فشن شوهای جهانی، این رنگ را تبدیل به مد سال کردند. رنگ بنفش کمرنگ به رنگی لاکچری شناخته می شود و بدلیل شادابی و جذابیت ان؛ بعنوان یکی از رنگ های تابستان 2018 انتخاب شده است. این رنگ به سادگی با رنگ های دیگری چون جین یا حتی سفید، ست می شود.

 

مدل لباس زنانه

 

رنگ بنفش کمرنگ به رنگی لاکچری شناخته میشود

2. صورتی

رنگ صورتی نه تنها برای لباس، بلکه بعنوان رنگ مو نیز مد شده است. ستاره هایی چون اما استون، لوسی هیل و کیم کارداشیان از جمله افرادی هستند که با رنگ کردن موهای شان به رنگ صورتی، به این مد علاقه نشان دادند. رنگ صورتی نمادی از قدرت و ظرافت زنانگی است، اگر شما هم مانند اکثر خانمها عاشق این رنگ هستید، میتوانید در کل تابستان با پوشیدن لباس هایی به این رنگ نهایت لذت را ببرید.

 

مدل لباس زنانه

 

رنگ صورتی نه تنها برای لباس، بلکه بعنوان رنگ مو نیز مد شده است

 

3. آبی

آبی از ان دسته رنگ هایی است که هیچگاه از مد نمی افتد. این رنگ یکی از رنگ های مناسب برای لباس به شمار میرود، از این رو اگر سر تا پا هم آبی به تن کنید، بازهم جذابیت خواهد داشت. اما کدام تن آبی برای تابستان 2018 مد می شود؟ رنگ آبی کمرنگ از جمله رنگ هایی ست که درکنار رنگ های صورتی و بنفش در تابستان پیش رو در دنیای رنگ ها فرمانروایی خواهد کرد.

 

مدل لباس زنانه

 

آبی از ان دسته رنگ هایی است که هیچگاه از مد نمی افتد

 

4. بنفش پر رنگ

تعجب نکنید! رنگ بنفش پر رنگ نیز مانند بنفش کمرنگ به این فهرست راه پیدا کرده است. البته این رنگ از ابتدای سال 2018 بعنوان رنگ سال معرفی شده و همان گونه هم جذابیت خودرا حفظ کرده است. برندهای مشهوری چون گوچی، موسکینو و سالواتوره فراگامو از برندهایی هستند که کلکسیون های تابستانه خود رابه این رنگ طراحی کرده و بر محبوبیت ان افزوده اند. اگر دوست دارید که در جمع چون جواهری بدرخشید، ما این رنگ سلطنتی رابه شما پیشنهاد می دهیم. رنگ بنفش رنگی آرامش بخش است و شادی ایجاد می کند.

 

مدل لباس زنانه

 

رنگ بنفش رنگی آرامش بخش است و شادی ایجاد می کند

 

5. زرد

شاید از نظر شما رنگ زرد، بدلیل هیجان و انرژی زیادی که دارد، برای لباس مناسب نباشد، اما با یکبار امتحان خواهید فهمید که تصورتان اشتباه بوده است. پوشیدن لباس هایی به رنگ زرد نه تنها بشما، بلکه به اطرافیان تان نیز انرژی مثبت میدهد.

رنگ اموجی خنده، رنگ خورشید، گل آفتاب گردان… همه ی نمادی از شادی و سرخوشی هستند. همانگونه که برندهایی چون تام فورد یا اسکار دلا رنتا این رنگ رابه کلکسیون لباس های خود راه دادند، حتماً شما هم می توانید ان رابه تن کنید و چون ستاره ای در جمع بدرخشید.

 

مدل لباس زنانه

پوشیدن لباس هایی به رنگ زرد نه تنها بشما، بلکه به اطرافیان تان نیز انرژی مثبت می دهد

6. قرمز

رنگ قرمز رنگی کلاسیک است که هیچ وقت از جذابیت اش کاسته نمی شود. قرمز نمادی از عشق، درخشندگی و قدرت است. ستاره هایی چون الکساندر مک کوئین و ویکتوریا بکهام از افرادی هستند که این رنگ رابه کلکسوین لباس های تابستانه خود افزودند. لباس های قرمز رنگ بهترین انتخاب برای میهمانی های شبانه خواهند بود.

 

مدل لباس زنانه

لباس های قرمز رنگ بهترین انتخاب برای میهمانی های شبانه خواهند بود


حتما بخوانید:  مدل لباس مجلسی تابستانه و خنک زنانه


زیباترین مدل لباس را از برند دولچه اند گابانا Dolce & Gabbana انتخاب کنید.

مدل لباس زنانه

پیراهن زنانه دولچه و گابانا برای تابستان

مدل لباس زنانه

مدل لباس راحتی زنانه برای تابستان

مدل لباس زنانه

مدل لباس تابستانه

مدل لباس زنانه

مدل لباس زنانه و دخترانه تابستانه 97

مدل لباس زنانه

مدل لباس زنانه و دخترانه تابستانه 97

مدل لباس زنانه

مدل لباس زنانه و دخترانه تابستانه 97

مدل لباس زنانه

مدل لباس زنانه و دخترانه تابستانه 97

مدل لباس زنانه

مدل لباس تابستانه 1397

مدل لباس زنانه

مدل لباس تابستانه 2018

مدل لباس زنانه

مدل لباس تابستانه 2018

مدل لباس زنانه

.

منبع : talab.org


تبلیغات