آکاایران: در این قسمت ست لباس تابستانی و بهاری کودکانه را در رنگ های شاد مخصوص دختر بچه های 4 تا 6 سال که در انواع پیراهن نخی گلدار، سارافون، بلوز دامن، شلوارک و … هستند را مشاهده می کنید.

مدل لباس تابستانی دختربچه ها

معمولا جنس لباس های تابستانی بچه گانه نخی است و خنک هستند، این لباس ها در رنگ های شاد و متنوع تولید می شودند. ست سارافون و شلوارک، تیشرت و شورتک، پیراهن نخی گلدار، بلوز دامن از انواع این لباس های دلپذیر هستند.

لباس دخترانه

آکاایران: ست لباس دخترانه تابستانی 4 تا 6 ساله با صندل تصاویر

مدل لباس تابستانی دختربچه ها

در این مطلب نمونه هایی از ست لباس تابستانه و بهاره ویژه دختران سن 4 تا 6 سال را آماده کرده ایم که طرح های شیکی دارند. این ست لباس های زیبای دخترانهبا صندل برای مهمانی های تابستانی مناسب هستند و در رنگ های شاد هستند که مورد توجه کودکان قرار می گیرد.

لباس دخترانه

ست لباس بچه گانه برای تابستان

بهتر است برای دختر بچه ها لباس های مد روز تهیه کنید و با این لباس ها آنها را به پرنسس های کوچک تبدیل کنید. می توانید از اکسسوری هایی مانند عینک آفتابی های بچه گانه، گردنبند و گل سر برای شیک تر شدن آنها استفاده کنید. برای دختر بچه ها در فصل تابستان لباس های خوب و متنوعی وجود دارد که بلوز دامن های حریر و پیراهن های گل گلی در بیشتر مناسبت ها استفاده می شوند.

لباس دخترانه

زیباترین مدل لباس های دخترانه سال

لباس دخترانه

مدل های پیراهن نخی گلدار

لباس دخترانه

لباس بهاری و تابستانی دخترانه

لباس دخترانه

شلوارم گل گلی و سارافون

لباس دخترانه

ست لباس بچه گانه تابستانی

لباس دخترانه

.

منبع : topnaz.com


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات