آکاایران: کفش های زیبای پاشنه بلند مجلسی بند دار جلو باز دخترانه ویژه دختران نوجوان است که در طرح های مختلف و در رنگ های فانتزی وارد بازار شده است.

مدل های کفش پاشنه بلند دخترانه

کفش های پاشنه بلند و مجلسی دخترانه با کفش های زنانه فرق دارند و بهتر است خانم های جوان به سراغ کفش ها مشکی و خیلی ساده نروند، کفش های مجلسی دخترانه معمولا رنگ های شادی دارند و دارای طرح فانتزی هستند و ممکن است با پاپیون تزیین شده باشند.

پاشنه بلند

آکاایران: تصاویر مدل های کفش پاشنه بلند جلو باز بند دار دخترانه

مدل کفش های پاشنه بلند دخترانه جلو باز

اگر به درستی نمی توانید با کفش پااشنه بلند راه بروید باید کفش پاشنه بلند جلوباز و بند دار را انتخاب کنید زیرا این کفش ها هم راحت هستند و هم کفش مجلسی زیبایی هستند که مناسب دختر خانم ها هستند.

کفش مجلسی دخترانه پاشنه بین 5 تا 10 سانتی دارد که انتخاب رنگ آن بستگی به رنگ لباس شما دارد. در ابتدا بهتر است لباس مجلسی بخرید تا بتوانید رنگ کفش مجلسی مناسب را انتخاب کنید.

پاشنه بلند

جدیدترین مدل های کفش پاشنه بلند

در این مطلب کفش های مجلسی دخترانه را که جدیدترین مدل های 2018 هستند را در طرح های جلو باز و بند دار مشاهده می کنید که با آتها براحتی می توانید راه بروید. این مدل کفش ها برای مراسم و مجالس مختلف مانند تولد، عقد، حنابندان و عروسی بسیار عالی هستند.

هنگام پوشیدن این کفش ها چنانچه ناخن های شما لاک دارا باشند بسیار دلپذیر جلوه می کنند. تیپ مجلسی دخترانه شما با این مدل کفش ها بسیار دلپذیر می شود.

پاشنه بلند

مدل کفش پاشنه بلند بند دار

پاشنه بلند

کفش پاشنه 7 سانتی

پاشنه بلند

مدل های کفش پاشنه 10 سانتی

پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند مشکی

پاشنه بلند

» همچنین ببینید :

مدل کفش عروس 2018 و مدل کفش مجلسی زنانه تابستان ۹۷

مدل کفش مجلسی مشکی

مدل کفش زنانه و دخترانه به رنگ بنفش رنگ سال 2017

.

منبع : topnaz.com


تبلیغات