آکاایران: در این مطلب انواع مدل مانتو گلدوزی شده زنانه و دخترانه با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل مانتو گلدوزی شده از انواع مدل مانتوهای شیک و پرطرفدار در بین خانم ها و دختران جوان است و شما می توانید از این مدل مانتوها در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید و شیک پوش و خوش تیپ تر از همیشه به نظر برسید. 

مدل مانتوی گلدوزی شده در انواع طرح های بلند و کوتاه موجود است و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس مدل مانتویی خاص و شیک بپوشید بهتر است این طرح مانتو را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو

آکاایران:  مدل مانتو گلدوزی شده با طرح های شیک و جذاب

مدل مانتو گلدوزی شده مجلسی

مدل مانتو مجلسی کار شده از انواع مدل مانتوهای شیک و خاص هستند و در اغلب این مدل مانتوها برای زیبایی بیشتر طرح مانتو قسمت بالاتنه و پایین تنه مانتو به زیبایی گلدوزی شده است و هنر گلدوزی از انواع تزیینات مناسب برای مانتوهای مجلسی است. در ادامه تصاویری از انواع مدل مانتو گلدوزی شده را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مانتو

مدل مانتو دخترانه گلدوزی شده

دختران جوان تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس مختلف از مانتوهای شیک و کار شده استفاده کنند. مدل مانتوی دخترانه مجلسی گلدوزی شده از انواع مدل مانتوهای شیک و جذاب است و این مدل مانتو در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود است و شما می توانید طرح و رنگ این مدل مانتو را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.
توجه داشته باشید که بهتر است رنگ نخ هایی که در گلدوزی به کار برده شده است با رنگ مانتو مطابقت و همخوانی داشته باشید تا طرح و مدل مانتوی مجلسی شما شیک و زیباتر به نظر برسد.

مدل مانتو

مدل مانتو پاییزه گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتو مشکی کار شده

مدل مانتو

مدل مانتو سفید گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتو دخترانه گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتو بلند مجلسی کار شده

مدل مانتو

مدل مانتوی دلپذیر و شیک گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتوی دخترانه گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتوی شیک و کوتاه دخترانه

مدل مانتو

مدل مانتوی دلپذیر و شیک دخترانه گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتوی کوتاه گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتو مشکی و کوتاه گلدوزی شده

مدل مانتو زنانه گلدوزی شده

در اغلب مدل مانتوهای گلدوزی شده در قسمت بالاتنه و پایین مانتو از طرح های دلپذیر گلدوزی استفاده شده است. اگر شما تمایل ندارید که از مدل مانتوهای کار شده با طرح های شلوغ استفاده کنید بهتر است مدل مانتوهای گلدوزی شده ای را برای پوشیدن انتخاب کنید که روی آستین و یا دور یقه آن ها با طرح های گلدوزی کار شده است.
مدل مانتوی گلدوزی شده زنانه در انواع رنگ های روشن و تیره و طرح های کوتاه و بلند موجود است و خانم ها با سلیقه های مختلف می توانند از بین این مدل مانتوهای متنوع طرح ایده آل و دلخواه خود را انتخاب نمایند و شیک پوش و خوش تیپ تر از همیشه به نظر برسند.

مدل مانتو

مدل مانتو گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتو زنانه سفید و کار شده

مدل مانتو

مدل مانتو زنانه گلدوزی شده

مدل مانتو

طرح گلدوزی روی مانتو

مدل مانتو

مدل مانتوی قرمز گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتو زنانه کار شده

مدل مانتو

مدل مانتو بلند و شیک گلدوزی شده

مدل مانتو

مدل مانتوی بلند مجلسی کار شده

مدل مانتو

مدل مانتوی زنانه کار شده و شیک

در این مطلب انواع مدل مانتو گلدوزی شده زنانه و دخترانه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت دارا باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

.

منبع :

آرگا


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات