آکاایران: یکی از انواع لباس های گرم مناسب برای فصول سرد سال سویشرت است که در طرح های مختلف اسپرت و ساده موجود می باشد, در ادامه تصاویری از انواع طرح های مدل سویشرت بچه گانه شیک و دلپذیر را ملاحظه خواهید کرد.

مدل سویشرت بچه گانه از انواع لباس های اسپرت است که شما می توانید از این مدل لباس ها در فصول سرد سال در مکان هایی نظیر باشگاه ها و سالن های ورزشی و … برای کودکان خود استفاده کنید. سویشرت های بچه گانه طرح های دلپذیر و متفاوتی دارد و در انواع رنگ های متنوع در مغازه ها موجود است و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود طرح مناسبی از سویشرت را انتخاب کنید.

مدل سویشرت بچه گانه شیک و نوین

با شروع فصل پاییز و زمستان والدین به فکر تهیه سویشرت برای کودک خود می افتند. مدل سویشرت های بچه گانه در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود است و شما می توانید از بین این مدل های متنوع سویشرتی دلپذیر و شیکی را برای فرزند خود انتخاب کنید.

طرح های فانتزی

آکاایران: مدل سویشرت بچه گانه شیک و جذاب با طرح های فانتزی و بانمک

مدل سویشرت بچه گانه در انواع طرح های ساده و فانتزی موجود است بنابراین بهتر است شما این مدل لباس ها را با توجه به ویژگی های ظاهری فرزند خود انتخاب کنید تا فرزندتان شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسد.

طرح های فانتزی

گالری تصاویر انواع مدل سویشرت بچگانه در طرح های مختلف و با نمک

انواع مدل سویشرت دخترانه و سویشرت های پسرانه بچه گانه دارای تنوع زیادی هستند در ادامه تصاویری از مدل های زیبای سویشرت های بچه گانه را ملاحطه می فرمایید.

طرح های فانتزی

مدل سویشرت دخترانه

طرح های فانتزی

سویشرت پسرانه بچه گانه با طرح انیمیشن زوتوپیا

طرح های فانتزی

سویشرت پسرانه با طرح انیمیشن ماشین ها

طرح های فانتزی

مدل سویشرت پسرانه رنگ قرمز

طرح های فانتزی

سویشرت اسپرت پسرانه با طرح فانتزی ماشین ها

طرح های فانتزی

سویشرت اسپرت دخترانه و پسرانه با طرح میکی ماوس و مینی ماوس

طرح های فانتزی

سویشرت فانتزی پسرانه

طرح های فانتزی

مدل سویشرت پسرانه با طرح مرد عنکبوتی

طرح های فانتزی

سویشرت اسپرت

طرح های فانتزی

سویشرت با طرح انیمیشنی

طرح های فانتزی

مدل سویشرت اسپرت ساده

طرح های فانتزی

مدل سویشرت بچه گانه با طرح فانتزی فیل

طرح های فانتزی

سویشرت دخترانه صورتی

طرح های فانتزی

سویشرت بچگانه با طرح انگری برد

طرح های فانتزی

سویشرت دخترانه با نمک

طرح های فانتزی

سویشرت با طرح باب اسفنجی

طرح های فانتزی

توجه داشته باشید که علاوه بر مدل و طرح سویشرت های بچه گانه باید در انتخاب رنگ این مدل لباس حساسیت لازم را به خرج دهید. بهتر است رنگ این مدل لباس های بچه گانه را از بین رنگ های روشن انتخاب کنید همچنین در انتخاب رنگ سویشرت بچه گانه بهتر است به جنسیت فرزند خود توجه کنید و از بین رنگ و طرح های مختلف مدلی مناسبی را انتخاب کنید.

طرح های فانتزی

اگر شما می خواهید کودکتان خوش تیپ تر به نظر برسد می توانید سویشرت را با شلوار مناسبی بپوشید. سویشرت کودکان به صورت تکی و یا به صورت ست شلوار و سویشرت در بازار موجود است و شما می توانید از ست شلوار و سویشرت در باشگاه ها و سالن های ورزشی در روز های سرد استفاده کنید.

طرح های فانتزی

در این مطلب با انواع نوین و بامزه مدل سویشرت بچه گانه آشنا شدید که امیدواریم مورد پسند و قبول شما دوستان عزیز واقع شده باشد. در صورت تمایل برای تماشای انواع مدل سویشرت کلیک کنید.

.

منبع :

آرگا


تبلیغات