آکاایران: در این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو بارداری تابستانی با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

در دوران بارداری انتخاب مدل مانتویی مناسب و در عین حال شیک برای خانم ها از بزرگترین معضل ها است و اگر شما تمایل دارید در این دوران شیک پوش و خوش اندام تر به نظر برسید بهتر است مدل مانتو بارداری تابستانی را از بین طرح و رنگ های مناسب انتخاب کنید.

مدل مانتوی بارداری تابستانی در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود است و بهتر است خانم ها در انتخاب این مدل مانتوها به فرم بدن و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه نمایند.

مدل مانتو بارداری

آکاایران: مدل مانتو بارداری تابستانی با طرح های جذاب و شیک

مدل مانتو بارداری تابستانی با جدیدترین طرح های کوتاه و بلند

بارداری یکی از حساس ترین و شیرین ترین دوران ها برای خانم ها است در این دوران بدن خانم ها حساس و آسیب پذیر می شود بنابراین بهتر است هر خانمی در دوران بارداری در انتخاب طرح و رنگ و جنس انواع لباس و مانتو حساسیت لازم را به خرج دهد. در ادامه تصاویری از انواع مدل مانتو بارداری تابستانی با زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد.

مدل مانتو بارداری

مدل مانتوی بارداری تابستانه

خانم های باردار باید در انتخاب طرح و جنس و رنگ مانتوی تابستانه خود دقت لازم را به خرج دهند. مانتوهای تابستانی با پارچه های غیر حساسیت زا و خنک نظیر مانتو نخی مخصوص بارداری و مدل مانتو حریر و … می توانند برای خانم های باردار انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.
مدل مانتو حاملگی تابستانه رنگ روشن برای روزهای گرم و طاقت فرسای تابستان انتخابی مناسب هستند زیرا این مدل مانتوها گرمای کمتری را جذب می کنند و در نتیجه از تعریق زیاد شما جلوگیری می نمایند.
توجه به سایز مانتو یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد اغلب خانم های باردار در دوران بارداری خود از مدل مانتوهای گشاد استفاده می کنند در صورتی که این مدل مانتو ها فرم اندام را نامطلوب تلاش می کنند و باعث می شوند تا شکم شما بزرگ تر از حد معمول به نظر برسد بنابراین بهتر است خانم های باردار از مدل مانتوهایی استفاده کنند که کاملا اندازه آن ها است.

مدل مانتو بارداری

مدل مانتوی بارداری حریر

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو نخی بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتوی ساده و دلپذیر بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو اسپرت بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتوی تابستانه بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو بارداری مجلسی

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو بارداری تابستانی بلند

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو کوتاه بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتوی مشکی مجلسی تابستانه

مانتوهای بارداری تابستانه ساده و فاقد طرح برای پوشیدن در مکان های عمومی مناسب هستند توجه داشته باشید که این مدل مانتوها برای پوشیدن در مجالس انتخاب مناسبی محسوب نمی شوند و بهتر است شما از مدل مانتوی بارداری مجلسی برای پوشیدن در مجالس و مهمانی های رسمی و بزرگ استفاده کنید.
انتخاب یقه مانتو بارداری یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر شما تمایل دارید صورت و فرم اندام تان در دوران بارداری ایده آل و مناسب تر به نظر برسد بهتر است از مدل مانتوهای بارداری یقه هفت استفاده کنید.
اغلب خانم ها تصور می کنند که در دوران بارداری باید تیپی ساده دارا باشند در صورتی که شما می توانید در این دوران با پوشیدن لباس ها و مانتوهای اسپرت شیک پوش و زیباتر از همیشه به نظر برسد.
مدل مانتو بارداری تابستانی کوتاه برای خانم هایی که به پوشیدن مانتوهای کوتاه علاقه زیادی دارند طراحی می شوند و بهتر است شما در صورت تمایل به پوشیدن مانتوهای کوتاه در دوران بارداری اندازه قد مانتو را تا روی زانوهایتان انتخاب کنید. اگر تمایل دارید حجاب و پوششی کامل داشته باشید بهتر است مدل مانتوهای بلند بارداری تابستانی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.       

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو کوتاه بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو تابستانه مخصوص بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو طرح دار مخصوص بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو مشکی بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو سفید مخصوص بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتوی بارداری

 

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو مجلسی بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو اسپرت مخصوص بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو جلوباز مخصوص بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو مجلسی بارداری

مدل مانتو بارداری

مدل مانتو بارداری دلپذیر و نوین

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل مانتو بارداری تابستانی را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت دارا باشند و بتوانید از بین آن ها مانتو با تن پوش و رنگ مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

.

منبع : آرگا


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات