مدل لباس پسرانه

آکاایران: مدل لباس پسرانه بنفش رنگ سال 97

آکاایران: مدل لباس پسرانه رنگ سال 97

بنفش رنگ سال 97 است و اگر می خواهید شیک ترین مدل لباس پسرانه بچه گانه رنگ سال 97 را برای پسرتان خریداری کنید در این پست سماتک انواع مدل لباس پسرانه بنفش رنگ سال 97 را برای شما گردآوری کرده ایم. لباس خریدن برای بچه ها با لباس خریدن برای بزرگسالان تفاوت زیادی دارد. بچه ها مثل شما نیستند که بتوانید هر لباس شیکی برای آنها بخرید به هوای این که حتما در آن راحت خواهند بود و تحملش می کنند. تحمل بچه ها به اندازه شما نیست به همین دلیل زیبایی لباس، آخرین فاکتور انتخاب آن است. قبل از این که به زیبایی لباسی که برای فرزندتان می خرید توجه کنید، باید نکات سلامت آن را درنظر بگیرید.

مدل لباس پسرانه

مدل لباس پسرانه بچه گانه رنگ سال 97

انتخاب رنگ بنفش بادمجانی را برای کت، کاپشن، کفش و بافت پسرانه بسیار مناسب و خاص خواهد بود. برای گل پسرتان پیراهن چهارخانه ای را استفاده کنید که ترکیبی از رنگ بنفش دارد. بلوز نخی برای فصل بهار پوشش مناسبی است، جنسی که عموماً برای کودکان استفاده می شود و پوستشان را از حساسیت حفظ خواهد کرد.

مدل لباس پسرانه

مدل لباس پسرانه بهاری رنگ سال 97

مدل لباس پسرانه

مدل لباس پسرانه پاییز 97

رنگ بنفش سلطنتی در سال 97 تنوع جذابی به بازار پوشاک داده و رنگی که مناسب همه افراد در سنین مختلف بوده و مختص به قشر خاصی نیست. معمولاً برای ست کردن لباس پسرانه بهاره می توان از طیف گسترده رنگ بنفش بهره برد.

مدل لباس پسرانه

مدل لباس پسرانه بچه گانه بنفش

مدل لباس های پسرانه مخصوص پسربچه های 1 تا 7 سال رنگ سال 97 به رنگ بنفش تولید شده اند استایل پسربچه ها را با رنگ سال هماهنگ کنید.

مدل لباس پسرانه

شیک ترین مدل لباس های پسرانه بنفش رنگ سال 97

برای پوشاک، کفش یا اکسسوری ترکیب رنگ بنفش با رنگ های کامل کننده آن استایل شیکی را تشکیل می‎ دهد. حتماً لازم نیست رنگ بنفش یک دست را برای لباس پسر نازنینتان استفاده کنید. در ادامه این مقاله نحوه ست کردن انواع پوشاک با رنگ بنفش را خواهید دید.

بچه ها در این سن لباس هایشان را می شناسند و به آن واکنش تلاش می کنند. بهتر است در انتخاب لباس برای بچه ها در این سن از خود آنها کمک بگیرید. خیلی از بچه ها دوست دارند خودشان لباس های شان را بپوشند و درآورند. بهتر است به آن ها اجازه این کار را بدهید تا حس مستقل بودن و اعتماد به نفس پیدا کنند.

همینطور که کودک بزرگ تر می شود می توانید لباس سخت تری برای او انتخاب کنید تا برای پوشیدن آن شوق و ذوق داشته باشد. مثلا لباس هایی که دکمه یا زیپ دارند برای بچه بخرید و اجازه دهید خودش آن را ببندد.

مدل لباس پسرانه

مدل های نوین لباس پسرانه رنگ سال 97

.

منبع : samatak.com


تبلیغات