مدل مانتو

آکاایران: مدل مانتو بنفش شیک و نوین مخصوص نوروز 97

آکاایران: مدل مانتو بنفش شیک و نوین مخصوص نوروز ۹۷

0
By یلدا on · مد و زیبایی,مدل مانتو

اغلب بانوان شیک پوش و به روز ترجیح می دهند از مانتوهایی با رنگ سال استفاده نمایند، اگر شما نیز چنین قصدی دارید پیشنهاد می کنیم تصاویر ارائه شده در این مطلب را از دست ندهید و با انواع مدل مانتو بنفش نوین و شیک آشنا شوید و از این طریق بهترین گزینه را به عنوان مدل مانتو ۹۷ با رنگ سال انتخاب نمایید.

۱۰ مدل مانتو بنفش نوین و دلپذیر برای بانوان شیک پوش :

رنگ بنفش به عنوان رنگ سال ۹۷ معرفی شده است، از این رو اغلب افراد تمایل به استفاده از این رنگ در پوشاک خود برای سال نوین دارند. از رنگ بنفش می توان در تهیه انواع مدل مانتو، پیراهن های زیبای زنانه و مردانه، انواع کیف و کفش و… استفاده نمود که در این میان مانتوهایی با رنگ بنفش طرفداران بیشتری خصوصا در بین خانم های جوان دارند. طراحان مد چندین پیشنهاد عالی برای انتخاب مدل مانتو ۹۷ با رنگ بنفش را ارائه داده اند که هر یک می توانند انتخاب ایده آل و فوق العاده ایی برای بانوان شیک پوش ایرانی با سلایق مختلف باشند. در ادامه ۱۰ مدل مانتو بنفش دخترانه و زنانه نوین و شیک را ملاحظه می فرمایید که شامل انواع مدل مانتو بلند و کوتاه، مانتوهای مجلسی و اسپرت و جدیدترین مانتو ها با رنگ بنفش می باشند.

مدل مانتو
مانتو مجلسی بنفش

مدل مانتو
عکس مانتو بنفش نوین

مدل مانتو
مدل مانتو بلند بنفش

مدل مانتو
مدل مانتو مجلسی با رنگ سال

مدل مانتو
مانتو گیپور بنفش نوین و دلپذیر

مدل مانتو
مدل مانتو نوین  ۹۷

مدل مانتو
مانتو دخترانه بنفش

مدل مانتو
مدل مانتو نوین بنفش

مدل مانتو
عکس مانتو مجلسی ۹۷

مدل مانتو
مدل مانتو نوین و شیک برای نوروز ۹۷

عکس های انواع مدل مانتو بنفش با طرح های نوین و شیک را ملاحظه نمودید که امیدواریم تماشای آنها برای شما عزیزان نیز جذاب و تماشایی بوده باشد. از همه شما طرفداران مد و دوستان شیک پوش دعوت می نماییم برای مشاهده مدل های بیشتر و متنوع تر بر روی مدل مانتو مجله هنر در خانه کلیک نمایید.

.

منبع : honardarkhane.com


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات