,مدل لباس

آکاایران: پرطرفدارترین مدل های کفش مجلسی از جیمی چو!

مدل های کفش مجلسی

آکاایران: کفش بندی قرمز

این کفش از جیمی چو، با رنگ درخشان قرمز و طراحی بندی زیبایش، مدلی جذاب ایجاد کرده است. این کفش با پاشنه باریکش برای تمام مناسبت های رسمی مناسب است.

,مدل لباس
مدل های کفش مجلسی

کفش حریری دلپذیر

این کفش که با الگوی یک کفش پاشنه بلند معمولی طراحی شده، پارچه ای حریری دارد که روی آن گلدوزی شده است.

,مدل لباس
مدل های کفش مجلسی

کفش دورمچی کرم

این کفش جلوباز که دورمچ بسته می شود، از آن دسته کفش هایی است که می توان با تمام استایل ها ست کرد. رنگ خنثی کرم این کفش هم هماهنگ کردن آن را با تمام رنگ ها ساده می کند!

,مدل لباس
مدل های کفش مجلسی

کفش جلوباز بندی نقره ای

رنگ های متالیک از پرطرفدارترین گرایش های امروز است. این کفش دلپذیر از جیمی چو با جلوی باز و بندهای ظریفش گزینه مناسبی برای تمام مناسبت ها است.

,مدل لباس
مدل های کفش مجلسی

کفش درخشان امبره

اگر نمی توانی بین یک کفش نقره ای درخشان و صورتی درخشان انتخاب کنی، چرا به سراغ مدل های امبره نمی روی؟ این مدل کفش مجلسی جیمی چو، از رنگ نقره ای شروع شده و به رنگ صورتی جذابی ختم می شود!

,مدل لباس
مدل های کفش مجلسی

کفش منگوله دار درخشان

حتماً تو هم مثل ما عاشق منگوله هستی! جیمی چو توانسته با هنرمندی فراوان این گرایش را به صورتی کاملاً شیک و درخور، روی یک کفش درخشان مجلسی پیاده کند.

,مدل لباس
مدل های کفش مجلسی

کفش کرم درخشان

این کفش با جلوی درخشان و پاشنه منحصربه فردش، هم برای مناسبت های معمولی و هم برای مناسبت های رسمی درخور است.

گالری عکس استایل خیابانی هفته مد بهار/تابستان ۲۰۱۸ پاریس

,مدل لباس
در این گالری، انواع مدل های استایل خیابانی هفته مد بهار / تابستان ۲۰۱۸ شهر زیبای پاریس را تماشا کن. با ورق زدن این گالری، می توانی ایده های جذابی برای استایل کردن لباس ها و گرایش های پرطرفدار بگیری. برای تیپی جذاب و خاص این گالری را تماشا کن تا بتوانی در فصل پاییز جذاب باشی!

گالری تصاویر استایل خیابانی هفته مد لندن را از دست نده!

,مدل لباس
همانطور که می دانی از مهم ترین بخش های هر هفته مدی در دنیا، استایل های خیابانی آن است. به همین دلیل، امروز استایل خیابانی هفته مد لندن را به تو نشان می دهیم تا بتوانی از آن ایده های جذابی برای تیپ پاییزی خود بگیری!

گالری عکس مدل روسری جذاب در مجموعه بهار ۲۰۱۸ Marc Jacobs

,مدل لباس
در این گالری عکس مدل روسری جذاب، می توانی مدل های جذاب بستن روسری در مجموعه بهار ۲۰۱۸ Marc Jacobs را تماشا کنی. با دیدن انواع عکس مدل روسری جذاب، می توانی از مدل های زیبای روسری Marc Jacobs لذت ببری.

گالری تصاویر Street Style هفته مد نیویورک

,مدل لباس
در این گالری با مشاهده استایل جذاب خیابانی هفته مد نیویورک، می توانی ایده های جذابی برای تیپ های خود بگیری. در این تصاویر می توانی ترکیب های جذابی از گرایش های مد پرطرفدار و جذاب چند وقت اخیر را تماشا کنی.

مدل های جذاب زیورآلات دست ساز ایرانی از "نشمین کنعانی"

,مدل لباس
اگر به دنبال مدل های زیورآلات دست ساز کاملاً ایرانی می گردی، امروز برای تو یک پیشنهاد داریم. زیورآلات دست ساز "نشمین کنعانی" طراح ایرانی خوش ذوق پر از ایده های جذاب و مدرن است. در ادامه تصاویر زیورآلات دست ساز "نشمین کنعانی" را تماشا کن!

با لباس های زنانه خلاقانه از "نسیم اخوان" شگفت زده شو!

,مدل لباس
اگر دوست داری انواع مدل های لباس زنانه از طراحان ایرانی را امتحان کنی، این تصاویر لباس زنانه خاص از "نسیم اخوان" را از دست نده. در این گالری، می توانی مدل های مدرن و امروزی لباس های زنانه جذاب از این طراح را تماشا کنی.

چقدر به کفش مجلسی پاشنه بلند علاقه مند هستی؟ اگر تو هم عاشق این کفش ها هستی، حتماً نام برند "جیمی چو" به گوشت خورده است! کفش های این برند همیشه شیک و دلپذیر بوده و برازنده خانم های باوقار، شیک، مدرن و جذاب است. به همین دلیل، امروز می خواهیم یک گالری از پرطرفدارترین مدل های کفش مجلسی برند "جیمی چو" را به تو نشان بدهیم.

برند "جیمی چو"، توسط "جیمی چو یینگ کیت" Jimmy Choo Yeang Keat پایه گذاری شده است. جیمی که یک طراح مد خلاق اهل مالزی است، این روزها در شهر لندن کار می کند. برند "جیمی چو" به دلیل کفش های دست ساز زیبای خود شناخته شده که در این گالری، پرطرفدارترین مدل های آن را خواهی دید!

"جدیدترین مجموعه کفش دخترانه مجلسی از سرتاسر جهان" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com


تبلیغات