ژیله زنانه

آکاایران: مدل ژیله زنانه؛ چند ست پیشنهادی بی نظیر

آکاایران: ژیله، ژاکتی فاقد آستین است که در پاییز و زمستان کاربرد زیادی دارد. قد ژیله از کمر تا زانو متغیر است. دراین مطلب نمونه های مختلفی از ست های پیشنهادی با چند مدل ژیله زنانه را می گذاریم تا الهام بخش تیپ های پاییزی-زمستانی تان باشند.
در کمد لباس‌های پاییزی‌تان به احتمال یک یا چند ژیله جا خوش کرده‌اند. می‌توانید آن‌ها را به راحتی با کفش، کیف، شال و سایر اکسسوری‌های در دسترس، ست کنید و تیپی منحصر به فرد بزنید. در ادامه چند ست پیشنهادی از مدل‌های متفاوت ژیله زنانه را نشان داده‌ایم که می‌تواند به شما در شکل دادن به استایل شخصی تان کمک کند.  
 

ست لباس و اکسسوری با انواع ژیله زنانه

از تاثیر شال‌های رنگی غافل نشوید. یک شال خوش رنگ و سبک می‌تواند رنگ ولعاب تازه‌ای به تیپتان ببخشد. گوشواره، دست بند و حتی رنگ کیف و کفشتان را می‌توانید با رنگ شال پاییزیتان هماهنگ کنید. لزومی ندارد آن‌ها همه یک رنگ باشند. خلاقیت هم بخشی از کاراست.
 

ژیله زنانه


کاپشن چرم، گزینه‌ی خیلی خوبی برای استفاده با ژیله است. کافی است چکمه‌ی مناسب کاپشن چرمتان داشته باشید.


ژیله زنانه

 رنگ اکسسوری‌های خود را می‌توانید از رنگ‌های کاملاً متضاد انتخاب کنید. اتفاقی که می‌افتد این است که با این کار، جلوه‌ای شاداب به ظاهر خود می‌بخشید و از یک نواختی و بی روحی نجات پیدا می‌کنید.  


ژیله زنانه

ژیله زنانه

ژیله زنانه


کفش‌های پاشنه بلند خود را هم می‌توانید در ست‌های پاییزی-زمستانی‌تان استفاده کنید. چرا که نه؟ با اینکار جنبه‌ی خانمانه‌تر و رسمی‌تری به ست خود می‌دهید.

 

ژیله زنانه


کفش‌های آل استار هم می‌توانند جنبه‌ی اسپرت تیپ را تامین کند. عینک آفتابی را فراموش نکنید. اگر اهل خرید عینک‌های آفتابی رنگی هستید، می‌توانید با استفاده از یک عینک آفتابی مناسب و هم رنگ با ژیله‌تان هماهنگی خوبی در تیپتان ایجاد کنید.
 

 

ژیله زنانه

ژیله زنانه

 ‌برای داشتن یک ست شیک و متفاوت پاییزی با ژیله، لازم نیست خیلی ریخت و پاش کنید و کلی پول خرج کنید. با توجه به جزییات کوچک و با استفاده از اکسسوری‌های در دسترس خود، می‌توانید بهترین تیپ را بزنید.

گروه مد و پوشاک ستاره 

.

منبع : setare.com


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات