انتخاب مدل لباس

 

راهنمای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست برای آقایان


وقتی متوجه اهمیت انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست می شوید که یک لباس، درست مشابه همان که تن بازیگر مورد علاقه تان دیده بودید را پوشیده اید و حالا به نظرتان همان لباس افتضاح است!

همه ی ما گاهی در تله انتخاب رنگ اشتباه می افتیم. فکر می کنیم یک رنگ، مد سال است، برای دیگری شیک و دلپذیر به نظر می رسد یا از دور خوب دیده می شود، اما وقتی خرید می کنیم، همان رنگ و همان لباس ناامیدمان می کند.

برای آنکه وقت و پولتان را برای خرید لباس مردانه اشتباهی هدر ندهید و خریدن لباس کابوس شبانه شما نشود، این راهنما را تا آخر بخوانید!

برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست ابتدا باید:
1- برای چند لحظه بی خیال رنگ مد سال و حتی رنگ های مورد علاقه تان شوید!

2- به ساعد خود نگاه کنید تا بتوانید تشخیص دهید شما رنگ پوست روشن، زیتونی و متوسط و یا تیره دارید.

 

لباس های مناسب رنگ پوست روشن

 

انتخاب مدل لباس مردانه

 

 

 

موهای شما باید نارنجی، بلوند یا قهوه ای باشد و معمولا دلتان می خواهد کمی آقتاب بگیرید و تیره شوید.

اگر پوست روشن دارید، رنگ هایی که با پوست شما تضاد و کنتراست ایجاد می کنند برایتان مناسب ترند.

این رنگ ها را بپوشید:
برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست سراغ سایه های تیره در رنگ های طوسی، قهوه ای، زرشکی، سبز، سرمه ای و آبی پررنگ بروید.

این رنگ ها را نپوشید:
این رنگ ها، پوست شما را روشن تر نشان می دهد و آن ها را نباید بپوشید!

همه ی رنگ های طبیعی و روشن و همچنین رنگ های پاستلی، انتخاب های مناسبی نیستند. به جای سفید، بژ روشن و طوسی، لباس های مردانه با رنگ های شنی، شتری، خاکی و طوسی تیره را انتخاب کنید.

 

لباس های مناسب رنگ پوست سبزه و معمولی

 

راهنمای انتخاب مدل لباس

 


پوست های سبزه معمولا رنگی گرم دارند. اگر سبزه باشید آفتاب سوختگی را تجربه نمی کنید بلکه به راحتی می توانید خود را برنزه کنید.

اگر این طور است پس برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست ، دست شما بازتر است.

 

این رنگ ها را بپوشید

برای تابستان یا سرتا پا از پیراهن تا شلوار سفید بپوشید یا رنگ های روشن طبیعی را با هم ترکیب کنید.

بیشتر رنگ ها برای پوست شما می تواند مناسب باشد. اما اگر انتخاب مطمئن تری می خواهید به شما توصیه می کنیم که به جای تناژ معمولی از یک رنگ یا تناژهای تیره را انتخاب کنید یا تناژهای روشن تر.

مثلا به جای یک تی شرت شنی رنگ، بژ روشن بپوشید یا به جای پیراهن مردانه رسمی، اسپرت و مجلسی با رنگ موشی سراغ رنگ بنفش بروید.

این رنگ ها را نپوشید:

به این دلیل که احتمالا پوست شما هاله ای از رنگ های زرد و سبز را در خود دارد بهتر است، از این دو رنگ حداقل در مورد لباس هایی که به صورتتان نزدیک است، استفاده نکنید.

رنگ هایی که درست مشابه رنگ پوست شما است مثل سبز زیتونی، زرد خردلی، سبز پسته ای و کاراملی به ویژه در موقعیت های رسمی نپوشید، این رنگ ها شما را برهنه نشان می دهند.

 

لباس های مناسب رنگ پوست تیره

 

انتخاب مدل لباس مجلسی

 


مردانی که پوست تیره دارند، درست مشابه کسانی که سبزه اند، می‎توانند بیشتر رنگ ها را فاقد دردسر بپوشند.

 

این رنگ ها را بپوشید:

با این رنگ پوست دنیا روی خوش به شما نشان داده است، هر رنگی دلتان می خواهد بپوشید. تنها این نکته را در نظر بگیرید که اگر رنگ های روشن و خیره کننده مثل سبزآبی یا آبی فیروزه ای می پوشید در بخش دیگر لباس ها با یک رنگ تیره تعادل به وجود آورید.

 

این رنگ ها را نپوشید :

اگر قرار باشد یک رنگ را نپوشید، آن رنگ، قهوه ای است. شباهت زیاد قهوه ای به رنگ پوست شما آن را برایتان نامناسب می کند

همچنین برخلاف اکثر مردان که یک دست کت و شلوار مشکی یا سرمه ای دارند و این دو رنگ را به نوعی در استایل رسمی جای می دهند، بهتر است شما استفاده از آن ها را به حداقل برسانید.

وقتی برای خرید به یک فروشگاه می روید علاوه بر آنکه دوست دارید مدل های متنوع از انواع لباس مردانه ارزان تا گران یا کیف و کفش را پیدا کنید، به دنبال تنوع رنگی هستید.

خرید اینترنتی لباس یکی از آن راهکارهای ساده ای است که بتوانید فاقد صرف وقت و هزینه به مدل ها و طرح ها و رنگ ها متنوع از برندهای مختلف دست پیدا کنید، پس شاید دلتان بخواهد نگاهی به فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بیاندازید.

 


مدل لباس مجلسی

پنج راز در انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب!

پنج راز در انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب! لباس مجلسی، عروسی باشد یا جشن نامزدی یا یک مهمانی خودمانی. فرق چندانی نمیکند. بسیاری از خانم ها در هنگام انتخاب لباس مجلسی و لباس شب ، دوب
مدل لباس مجلسی

5 راز مهم در انتخاب مدل لباس مجلسی

5 راز مهم در انتخاب مدل لباس مجلسی لباس مجلسی، عروسی باشد یا جشن نامزدی یا یک مهمانی خودمانی. فرق چندانی نمی کند. بسیاری از خانم ها در هنگام انتخاب لباس مجلسی و لباس شب ، دوباره
انتخاب مدل

راهنمای انتخاب مدل لباس خانمها در منزل

راهنمای انتخاب مدل لباس خانمها در منزل راهنمای انتخاب مدل لباس خانمها در منزلانتخاب لباس خانم ها برای منزل نیز دارای اصول و قواعدی برای انتخاب هست که خوب هست این موارد هر چن
مدل لباس مجلسی

25 مدل لباس مجلسی به انتخاب طراحان مد

25 مدل لباس مجلسی به انتخاب طراحان مد پوشاک بانوان انتخاب یک لباس شب، کار ساده و راحتی نیست بلکه به ظاهر و فرم بدن شما وابسته است. اگر می خواهید در یک مهمانی، دلپذیر،
چند مدل لباس ماکسی به انتخاب چی بپوشم

چند مدل لباس ماکسی به انتخاب چی بپوشم

چند مدل لباس ماکسی به انتخاب چی بپوشم پوشاک بانوان لباس ماکسی نیز یکی از انواع پرکاربرد لباس زنانه در مهمانی ها و مجالس است. این مدل لباس نسبت به سایر لباس های مجلسی
نکاتی درباره انتخاب لباس مجلسی مدل ماهی

نکاتی درباره انتخاب لباس مجلسی مدل ماهی

نکاتی درباره انتخاب لباس مجلسی مدل ماهی پوشاک بانوان سبک لباس پری دریایی یا لباس مجلسی مدل ماهی همیشه به عنوان سبکی مجلل و منحصر به فرد معرفی شده است. همانطور که از ن
تبلیغات