کوتاه کردن شلوار

 کوتاه کردن پاچه شلوار

آکاایران: راهنمای کوتاه کردن قد شلوار مردانه | کوتاه کردن دمپای شلوار پارچه ای

آکاایران: پوشاک آقایان

قد شلوار و دم پای شلوار مردانه در بهتر دیده شدن ظاهر شما نقشی مهم دارد. شلوارهای مردانه باید با توجه به مدل و جنس پارچه و فرم اندام شما کوتاه شوند. راهنمای کوتاه کردن قد شلوار مردانه را در چی بپوشم بخوانید. 

تصمیم خیاط لباس شما برای تعیین اندازه قد شلوار می تواند تیپ و استایل شما را به طرز چشمگیری تغییر دهد. برخی از آقایان دوست دارند قد شلوار کوتاه باشد، مثل تام براون طراح مد آمریکایی. برخی هم طرفدار شلوار کلاسیک مردانه هستند و دوست دارند شلوار روی کفش قرار بگیرد، مثل تام فورد. شما هر مدلی را که دوست داشته باشید می توانید انتخاب کنید فقط باید دقت داشته باشید که رابطه معکوسی بین بلندی و عرض شلوار مردانه وجود دارد. شلوارهای کوتاه مردانه باید گشاد و آزاد باشند و شلوارهای بلند مردانه اسلیم و راسته. تا و شکست دم پای شلوار یا Break چیزی است که ارتباط زیادی با روند مد ندارد و بیشتر با توجه به سلیقه شخصی و فرم بدن انتخاب می شود.

۱- شلوار با دم پای کوتاه

شلوارهای مردانه با دم پای کوتاه توسط تام براون طراح مد آمریکایی معرفی شدند و در حال حاضر یکی از ترندهای پوشاک مردانه هستند. این مدل شلوارها مخصوص پوشیدن با کفش های پاشنه تخت هستند. اگر می خواهید کفش کالج یا کفش فاقد جوراب بپوشید این مدل دم پای شلوار را به شما توصیه می کنیم. از مزیت های آن می توان به مد روز بودن آن، کثیف نشدن و غیر رسمی بودنش اشاره کرد. جنس این مدل شلوارها بهتر است از پارچه های سبک و تابستانه باشد. همچنین شلوارهای کوتاه مردانه مناسب آقایان لاغر است.

 قد شلوار مردانه

راهنمای کوتاه کردن قد شلوار مردانه | کوتاه کردن دمپای شلوار پارچه ای -آکاکوتاه کردن قد شلوار مردانه

۲- دم پای شلوار مردانه فاقد شکست ( NO BREAK )

برخی آقایان می خواهند هم مدل شلوارها مردانه با دم پای کوتاه را تجربه کنند و هم قسمت زیادی از پایشان نمایان نباشد. بهترین مدل شلوار برای شما همین مدل  است که دقیقا قسمت پایینی شلوار روی کفش شما قرار می گیرد ولی هیچ برخوردی باهم ندارند. این تیپ نیز مدرن و شیک است و مخصوص آقایان قد کوتاه و لاغر است. جنس این مدل شلوارها بهتر است نازک و تابستانی باشد.

 کوتاه کردن شلوار

 کوتاه کردن پاچه شلوار

کوتاه کردن پاچه شلوار مردانه

۳- دم پای شلوار مردانه با شکست کم ( SLIGHT BREAK )

هنگامی که بلندی شلوار به قدری باشد که بالای کفش قرار بگیرد، کمی چین خوردگی در قسمت جلو شلوار دیده خواهد شد. این مدل شلوار برای بیشتر فرم اندام مناسب است و اندازه شلوار هم بهتر است اسلیم باشد ولی نه خیلی تنگ و چسبان.

 قد شلوار مردانه

راهنمای کوتاه کردن قد شلوار مردانه

راهنمای کوتاه کردن قد شلوار مردانه | کوتاه کردن دمپای شلوار پارچه ای -آکاکوتاه کردن قد شلوار مردانه

۴- دم پای شلوار با بلندی متوسط 

اساسا هرچه شکست دم پای شلوار بیشتر باشد، شلوار ظاهر کلاسیک تر و رسمی تری پیدا خواهد کرد. این مدل شلوار برای آقایانی که دوست دارند فاقد جلب توجه کردن شیک پوش باشند و سبک پوشش کلاسیک را ترجیح می دهند مناسب است. برخلاف مدل های قبلی شلوار با بلندی متوسط برای آقان درشت هیکل هم مناسب است. دقت داشته باشید که بهتر است پارچه این مدل شلوار کمی ضخیم باشد. فلانل و پارچه های توئیدی برای این شلوارها عالی و ایده آل هستند.

 کوتاه کردن شلوار

راهنمای کوتاه کردن قد شلوار مردانه

 کوتاه کردن پاچه شلوار

۵- شلوار مردانه با دم پای بلند

بلندی این شلوارها تا حدی است که چین های روی کفش کاملا مشخص است. تیپی کاملا سنتی که شاید زیاد باب میل جوانان امروزی نباشد و مخصوص آقایان مسن تری است که هنوز هم می خواهند خوشتیپ باشند.

 قد شلوار مردانه

.

منبع : chibepoosham.com


تبلیغات