کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مدل لباس از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد؟
,کیف شانل اصل, کیف شانل, تشخیص کیف شانل اصل,[categoriy]

آکاایران: کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد؟

آکاایران: کیف و کفش

شانل از مهم ترین و معروف ترین برندهای تاریخ بوده و هست و توانسته موفقیت خود را در طول تقریبا یک قرن حفظ کند به طوری که محصولات شانل همیشه پرطرفدار و محبوب و البته گران بوده است. این محبوبیت و قیمت بالا سودجوها را بر آن داشته که به دنبال کپی آثار این برند باشند و اوضاع طوری شده که شاید بیش از 99 درصد محصولات با برند شانل در بازار تقلبی هستند. هر چند بسیاری از این مارک های تقلبی ادعایی بر اصل بودن هم ندارند اما باید بدانیم کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد تا اگر روزی قصد خرید محصولات اصل شانل را داشتیم سرمان کلاه نرود. کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد؟

لوگو کیف شانل اصل 

به گزارش آکاایران: همه شانل را با لوگوی معروف سی سی آن می ‎شناسند. اما در لوگوی اصل سی سمت راست باید در قسمت بالا روی سی سمت چپ قرار می گیرد. این لوگو باید دقیقا در مرکز محل نصب آن قرار بگیرد. در تصویر زیر کیف سمت چپ تقلبی و کیف سمت راست اصل است و همان طور که می بینید در کیف سمت راست لوگو به سمت بالا تمایل دارد.

,کیف شانل اصل, کیف شانل, تشخیص کیف شانل اصل,[categoriy]

پوشش پارچه ای کیف شانل اصل

در تصویر زیر پوشش سمت راست تقلبی و پوشش سمت چپ اصل است. در پوشش اصل رنگ نوشته سفید و توپر و دقیقا در مرکز قرار دارد.

,کیف شانل اصل, کیف شانل, تشخیص کیف شانل اصل,[categoriy]

شماره سریال کیف شانل اصل

شماره سریال روی کیف شانل نام مدل و سال تولید آن را نشان می دهد. با یک جستجوی ساده در گوگل می توان به اصل بودن آن پی برد. این شماره سریال همیشه کم تر از 9 رقم دارد.

کارت گارانتی کیف شانل اصل

اگر شماره سریال روی کارت با روی کیف تطابق داشته باشد نشانه خوبی است اما دلیل اصل بودن کیف نیست. در تصویر زیر کارت سمت راست تقلبی و کارت سمت چپ اصل است. کارت اصل به راحتی خم نمی شود و محکم است و روی آن لوگوی هولوگرام دارد و نوشته های آن کمی مایل به خاکستری است.

,کیف شانل اصل, کیف شانل, تشخیص کیف شانل اصل,[categoriy]

زنجیر کیف شانل اصل

زنجیر کیف شانل اصل وزن قابل توجهی دارد. در تصویر زیر زنجیر طلایی اصل و زنجیر نقره ای تقلبی است. چرم ما بین آن ها تفاوت زیادی دارد، بند کیف اصل چرم یکپارچه و فاقد دوخت دارد و دو لایه به نظر نمی رسد.

,کیف شانل اصل, کیف شانل, تشخیص کیف شانل اصل,[categoriy]

تعداد بخیه های کیف شانل اصل

تعداد بخیه ها در هر دو و نیم سانتی متر کیف اصل بیش از ده عدد است که در کیف تقلبی این مقدار کم تر است.

بافت

چرم کیف شانل اصل بافت دندانه ای دارد در حالی که چرم کیف تقلبی فاقد بافت و صاف تر حس می شود. در مورد دوخت روی کیف ها که طرح لوزی شکل شانل شاخصه آن است یکسان و در همه قسمت ها مساوی است.

کیفیت کلی کیف شانل اصل

کیف اصل شانل فرم محکم تر و ساختار قوی تری دارد که در تصویر زیر می بینید. کیف با زنجیر طلایی اصل و کیف با زنجیر نقره ای تقلبی است. به کیفیت آستر دوزی داخل کیف نیز توجه کنید.

,کیف شانل اصل, کیف شانل, تشخیص کیف شانل اصل,[categoriy]

.

منبع : chibepoosham.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کپی اهنگ در سی دی صوتی تا 99 تا

کیف شانل اصل چه ویژگی هایی دارد؟ گردآوری توسط بخش مدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات