آکاایران: کفش پاشنه بلند از انواع کفش های مورد پرطرفدار و محبوب در بین خانم های ایرانی است؛ در ادامه این مطلب انواع مدل های دلپذیر و نوین کفش زنانه و دخترانه پاشنه کوتاه را مشاهده خواهید کرد.

پا قلب دوم انسان ها است از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل کفش مورد نظر و دلخواه خود حساسیت لازم را به خرج دهید. اغلب خانم ها به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه مند هستند که در این صورت بهتر است از مدل های کفش پاشنه کوتاه با پاشنه های استاندارد استفاده کنند.

کفش های زنانه و دخترانه در انواع طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود انواع کفش های اسپرت و کفش مجلسی و کفش پاشنه دار و … را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

پاشنه کوتاه

پاشنه کوتاه

آکاایران: مدل کفش پاشنه کوتاه شیک و جذاب زنانه و دخترانه

مدل کفش پاشنه کوتاه با طرح های دلپذیر و شیک

کفش های پاشنه کوتاه طرح ها و رنگ های زیبایی دارند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مکان ها و مجالس مختلف بپوشید؛ در ادامه تصاویری از جدیدترین مدل های کفش پاشنه کوتاه زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

پاشنه کوتاه

انواع مدل کفش های پاشنه کوتاه زنانه نوین

کفش های پاشنه دار زنانه برای پیاده روی های طولانی مناسب نیستند و بهتر است شما از این مدل کفش ها بیشتر در مجالس و مهمانی های مختلف استفاده کنید. کفش های پاشنه دار خانم ها را دلپذیر و خوش اندام تلاش می کنند ولی پوشیدن آن ها در مدت زمان های طولانی باعث آسیب رسیدن به پاهای شما می شود. کفش های پاشنه دار در انواع مدل های کفش پاشنه بلند و پاشنه کوتاه موجود هستند و کفش های پاشنه کوتاه نسبت به کفش ها با پاشنه های بلند راحت تر هستند بنابراین اگر شما تمایل دارید اغلب از کفش های پاشنه دار استفاده کنید این مدل کفش ها می توانند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

پاشنه کوتاه

پاشنه کوتاه

مدل کفش دلپذیر و نوین پاشنه کوتاه

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل های دلپذیر و شیک کفش زنانه پاشنه کوتاه

پاشنه کوتاه

پاشنه کوتاه

کفش های پاشنه کوتاه دارای طرح های مجلسی نیز هستند و شما می توانید از این مدل کفش ها در مجالس مختلف استفاده کنید. کفش های پاشنه کوتاه مجلسی اغلب با نگین های تزیین کننده و پاپیون و گل های تزیینی کفش به زیبایی تزیین می شوند.

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه

پاشنه کوتاه
 
پاشنه کوتاه

کفش های پاشنه کوتاه مجلسی

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

انواع مدل های دلپذیر و نوین کفش مجلسی زنانه

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل کفش مجلسی زنانه

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل های دلپذیر و متنوع کفش زنانه

پاشنه کوتاه

مدل کفش های پاشنه کوتاه دخترانه با جدیدترین طرح های مد سال

دختران جوان به پوشیدن کفش های پاشنه دار علاقه مند هستند اگر شما تمایل دارید از کفش های پاشنه دار در محیط های بیرون استفاده کنید بهتر است از کفش های پاشنه دار لژ دار استفاده کنید زیرا این مدل کفش ها راحت تر هستند و آسیبی به پاهای شما وارد نمی کنند. کفش های پاشنه کوتاه دخترانه در انواع طرح های کفش مجلسی دخترانه نیز موجود هستند و شما می توانید این مدل کفش ها را در مجالس مختلف با لباس مجلسی های دلپذیر بپوشید اگر تمایل دارید در مجالس و مهمانی های شیک پوش تر به نظر برسید بهتر است کیف و کفش مجلسی تان را باهم ست کنید.

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل کفش پاشنه کوتاه دخترانه

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل های کفش مخمل دخترانه

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل کفش لژ دار مجلسی دخترانه

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

مدل کفش جلوباز دخترانه

پاشنه کوتاه
پاشنه کوتاه

در این مطلب انواع مدل کفش پاشنه کوتاه با طرح های دلپذیر و شیک را مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید کفش مناسبی را برای خود انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل کفش زنانه کلیک کنید.

.

منبع :

آرگا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مدل کفش باپاشنه کوتاه


تبلیغات