آکاایران: کت عروس از انواع لباس هایی که خانم ها می توانند در جشن عروسی خود برای پوشش کامل از آن استفاده کنند, در ادامه این مطلب مدل کت عروس با طرح های دلپذیر و شیک مد سال برای انواع لباس عروس ها را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

آماده سازی لوازم مورد نیاز برای عروس در جشن عروسی یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. امروزه عروس ها علاوه بر لباس عروس از مدل کت و شنل عروس نیز در جشن عروسی شان استفاده می کنند. کت های عروس در انواع طرح های زمستانی و تابستانی دوخته می شوند که شما می توانید با توجه به فصل و طرح لباس عروس خود مدل کت عروس زیبایی را برای انتخاب کنید.

یکی از دغدغه های بزرگ عروس های ایرانی انتخاب لباس عروس با پوشش مناسب است. اغلب عروس ها تمایل دارند برای جشن عروسی خود از انواع لباس عروس دکلته و لباس عروس آستین حلقه ای استفاده کنند که این مدل لباس ها دارای پوشش کاملی نیستند و شما می توانید برای اینکه در جشن عروسی تان پوشیده تر باشید از کت روی لباس عروس استفاده کنید.

مدل کت عروس با طرح های دلپذیر و شیک

اگر طرح و مدل کت عروس با طرح لباس عروسی شما مطابقت و همخوانی داشته باشید شیک پوش و پوشیده تر به نظر می رسید. کت روی لباس عروس در انواع طرح های فاقد کلاه و کلاه دار موجود هستند که مدل کت های کلاه دار پوشیده تر می باشند و شما برای پوشاندن موهای خود در مواقع مورد نیاز دیگر دغدغه ای نخواهید داشت.

مدل کت عروس

مدل کت روی لباس عروس

کت های عروس طرح های شیک و متنوعی دارند توجه داشته باشید که مدل و طرح کت روی لباس عروس می تواند در زیبای و جذابیت لباس عروسی شما تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب کت عروس حساسیت های لازم را به خرج دهید. اگر شما تمایل دارید که در جشن عروسی تان حجاب کاملی داشته باشید بهتر است از مدل کت های آستین دار و کلاه دار عروس استفاده کنید. مدل کت روی لباس عروس با پارچه های توری و دانتل و گیپور برای فصول بهار و تابستان مناسب تر هستند.

مدل کت عروس

مدل کت عروس با طرح ساده

مدل کت عروس

مدل کت آستین دار عروس

مدل کت عروس

مدل کت توری عروس

مدل کت عروس

مدل کت نوین عروس

مدل کت عروس

مدل کت دانتل عروس

مدل کت عروس

کت لباس عروس با طرح ساده و دلپذیر

مدل کت عروس

کت توری و شیک عروس

مدل کت عروس

مدل دلپذیر و متفاوت کت برای عروس خانم ها

مدل کت عروس

کت آستین دار و ساده عروس

مدل کت عروس

کت با طرح شیک و دلپذیر برای عروس

مدل کت عروس

مدل دلپذیر و متفاوت کت آستین دار عروس

مدل کت عروس

مدل کت دانتل روی لباس عروس

مدل کت عروس

کت لباس عروس با طرح شیک و جذاب

انواع مدل های کت عروس زمستانی

در فصل زمستان به علت سردی هوا بهتر است که شما از مدل کت های زمستانی عروس استفاده کنید. کت های زمستانی  دارای طرح های خزدار هستند و با پارچه های گرم تری دوخته می شوند و تا حدودی می توانند شما را گرم نگه دارند.
کت های زمستانی طرح های دلپذیر و متفاوتی دارند و بهتر است این مدل کت ها را هم بر اساس طرح لباس عروسیتان انتخاب کنید.

مدل کت عروس

مدل کت زمستانی عروس

مدل کت عروس

مدل کت زمستانی نوین عروس

مدل کت عروس

کت خزدار عروس

مدل کت عروس

کت زمستانی و آستین دار عروس

مدل کت عروس

مدل کت خزدار و شیک عروس

مدل کت عروس

کت زمستانی عروس با طرح آستین دار

مدل کت عروس

مدل شیک و جذاب کت عروس

مدل کت عروس

مدل کت پاپیون دار عروس

مدل کت عروس

کت زمستانی عروس با طرح ساده

مدل کت عروس

کت روی لباس عروس

مدل کت عروس

جدیدترین مدل کت لباس عروس

انواع مدل کت عروس با طرح های زمستانی و تابستانی را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما مطابقت دارا باشند و بتوانید با الگوبرداری از این مدل های نوین و جذاب کت زیبایی را برای جشن عروسی خود انتخاب کنید.

.

منبع :

آرگا


Notice: Undefined index: creat_by in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanevadeh/modulesx/mod_c6.php on line 2
تبلیغات