آکاایران: گالری نوین مدل کفش چرم مردانه مجلسی ۲۰۱۷ – ۹۶

بهترین کفش های مجلسی مردانه

به گزارش آکاایران: گالری مدل کفش مجلسی و اسپرت

مدل کفش مردانه، جدیدترین مدل کفش مردانه

مدل کفش

آکاایران: گالری نوین مدل کفش چرم مردانه مجلسی 2017

مدل کفش چرم مردانه,مدل کفش چرم ,مدل کفش چرم ۲۰۱۷

مدل کفش

مدل کفش چرم مردانه,مدل کفش چرم ,مدل کفش چرم ۲۰۱۷

مدل کفش

مدل کفش چرم مردانه,مدل کفش چرم ,مدل کفش چرم ۲۰۱۷

مدل کفش

مدل کفش چرم مردانه,مدل کفش چرم ,مدل کفش چرم ۲۰۱۷

مدل کفش

چرم همیشه ماده اولیه گرانی بوده و دوخت آن نیز مهارت زیادی می طلبد بنابراین همیشه محصولات چرمی بسیار گران بوده اند. اما با وجود قیمت اولیه بالامی توان با مراقبت از آن عمر آن ها را طولانی تر نمود. موارد زیادی مانند پالتو، کیف، کفش، کمربند، کلاه و بارانی از چرم تولید می گردد. که در میان این محصولات کفش چرم طرفداران بسیاری  دارد. حال با ما همراه باشید تا نکاتی برای مراقبت از کفش چرم را به شما آموزش دهیم.

مدل کفش

کفش های خیس را با یک پارچه خشک کنید زیرا کفش های چرم در رطوبت کپک می زنند. همینطور این نوع از کفش ها را در مقابل نور و گرمای  مستقیم خورشید قرار ندهید، زیرا باعث ترک خوردگی می گردنگهداری کفش چرم در جعبه اصلی خودش باعث می گردد برای مدت زمان طولانی از عوامل مخرب (رطوبت، نور) محفوظ بماند.پس از استفاده و تمیز کردن کفش، قالب های چوبی را درون کفش قرار دهید تا هم مانع تغییر شکل کفش نشود و هم عق آن را جذب نموده و مانع ایجاد بوی بد در آن شود.

مدل کفش

اگر می خواهید عمر کفش ها طولانی تر شود و هزینه های خود را کنترل کنید بهتر است یک روز در میان از کفش های چرمی استفاده کنید. این استراحت به کفش کمک می کند که خود را دوباره بازیابد.یک اسفنج تمیز و خشک را به موم آغشته کرده و به آرامی به تمام نقاط کفش بکشید، سپس به کمک سشوار آن را حرارت داده تا به خوبی جذب کفش شود. به این طریق شما یک کفش ضد آب دارید که در طول زمستان به کارتان می آید.

مدل کفش

میزان مراقبت شما به شغل شما هم وابسته است، مثلا اگر کار شما دفتری است، شاید واکس زدن آن هم ماهی یکبار کافی باشد اما اما شغل شما به گونه ای است که دائما در کوچه و خیابان باید بروید باید حداقل هفته ای یکبار کفش خود را واکس بزنید.چرم طبیعی از پوست است و نیاز به مواد مغذی دارد. پس واکس مناسب کفش خود را پیدا کنید و آن را تمیز نمایید. بهتر است ابتدا واکس را به کفش زده و اجازه دهید به مدت ۲۰ دقیقه واکس بر روی کفش باقی بماند و بعد از آن برس بزنید.

مدل کفش

۱-سعی کنید خرید کفش را در انتهای روز انجام دهید چون در طول روز و پیاده روی پا ورم می کند و بزرگ تر می شود.

۲-از خرید کفش های با کفی بسیار ضخیم یا پاشنه بلند پرهیز کنید.

۳ -کف زیر کفش نباید صاف باشد بلکه باید آجدار بوده تا از لیز خوردن جلوگیری کند. کفشی که کف آن لغزنده و سُر است، کفش مناسبی نیست.

مدل کفش

۴-قالب کفش های مختلف متفاوت است بنابراین به صرف سایز کفش، آن را نخرید.

۵- بهترین قالب کفش مدلی است که یک تا ۲ سانتی متر پاشنه داشته و قسمت جلویی آن گرد باشد.

مدل کفش

۶-بدترین مدل کفش مدلی است که بیش از چند سانتی متر پاشنه داشته و نوک تیز باشد.

۷-کفش باید انعطاف لازم را داشته باشد زیرا حالت سفتی در آن مانع راه رفتن طبیعی شده و باعث ایجاد پینه و میخچه در پا می شود.

۸- هرگز کفشی را که تنگ است به خیال اینکه جا باز می کند، نخرید.

۹-صندل های لاانگشتی که در فصل تابستان بسیار متداول می شود، انتخاب بسیار بدی است زیرا پوشیدن این مدل ها باعث تغییر در نحوه حرکات عادی و طبیعی شده و در نهایت به پاها و زانو آسیب می رسانند.

۱۰- کفش های رو باز، مچ پا را نگه نمی دارد. این کفش ها به خصوص برای کودکان ایمنی چندانی ندارند.

مدل کفش

۱۱- قسمت جلویی کفش که فضای لازم برای حفظ انگشتان را برآورده می سازد، باید گرد باشد. مدل های به اصطلاح نوک تیز فضای کمی را برای انگشتان تامین می کنند و به همین علت توصیه نمی شود.

۱۲- توجه داشته باشید فضای اضافی جلوی کفش باعث می شود که پا درون آن بلغزد و تاول بزند. بهتر است بین نوک بلندترین انگشت پا و نوک کفش حدود یک سانتی متر فاصله باشد.

مدل کفش

۱۳-جنس رویه کفش بسیار مهم است. بهترین رویه برای کفش، همان رویه چرم طبیعی است. چرم طبیعی، به علت دارا بودن منافذ طبیعی در بافتش، امکان تبادل هوا میان بیرون و داخل کفش را فراهم می کند. رویه مصنوعی به علت عدم تبادل هوا، باعث بوی بد پا و عرق کردن بیش از حد آن می شود.

مدل کفش چرم مردانه,مدل کفش چرم ,مدل کفش چرم ۲۰۱۷

.

منبع : abartazeha.com

تبلیغات