گالری مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه از Nine West

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گالری مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه از Nine West ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته مدل لباس از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کفش مجلسی پاشنه کوتاه با گلدوزی

اگر دنیای جذاب مد را دنبال کنی، حتماً می دانی که گلدوزی هم از گرایش های پرطرفدار است. حالا تصور کن که کفش مجلسی پاشنه کوتاه با گلدوزی، تا چه حد می تواند به روز و دلپذیر باشد!

,[categoriy]
,[categoriy]

کفش مجلسی پاشنه کوتاه دو رنگ

به گزارش آکاایران: این کفش مجلسی پاشنه کوتاه طراحی جذابی دارد که آن را بسیار خاص می کند. ترکیب رنگ های کرم و مشکی مات و ورنی روی این کفش مجلسی پاشنه کوتاه آن را تبدیل به جذاب ترین کفش کرده است.

,[categoriy]
,[categoriy]

کفش مجلسی پاشنه کوتاه جلوباز

رنگ کرم این کفش مجلسی پاشنه کوتاه با مرواریدهای کار شده روی آن، کنتراست زیبایی ایجاد کرده است، با این کفش مجلسی پاشنه کوتاه جلوباز، می توانی در مناسبت های تابستانی جذاب و خاص باشی.

,[categoriy]
,[categoriy]

کفش مجلسی پاشنه کوتاه پوست ماری

حتی اگر دوست داری کفش مجلسی پاشنه کوتاه خودت را در خیابان بپوشی، می توانی از این مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه Nine West انتخاب کنی.

,[categoriy]
,[categoriy]

کفش مجلسی پاشنه کوتاه پشت باز

یک کفش مجلسی پاشنه کوتاه با رنگ بدن! آیا از این جذاب تر هم می توانی کفش مجلسی پاشنه کوتاه پیدا کنی؟ یک کفش ساده و جذاب که مطابق گرایش های روز طراحی شده است!

,[categoriy]
,[categoriy]

کفش مجلسی پاشنه کوتاه جذاب

این کفش مجلسی پاشنه کوتاه جذاب، در کناره های خودش باز است که شکل زیبایی به پاهای تو می بخشد. این کفش جذاب را با هر لباسی که دوست داری هماهنگ کن و جذاب و به روز باش!

گالری عکس استایل خیابانی هفته مد بهار/تابستان ۲۰۱۸ پاریس

,[categoriy]
در این گالری، انواع مدل های استایل خیابانی هفته مد بهار / تابستان ۲۰۱۸ شهر زیبای پاریس را تماشا کن. با ورق زدن این گالری، می توانی ایده های جذابی برای استایل کردن لباس ها و گرایش های پرطرفدار بگیری. برای تیپی جذاب و خاص این گالری را تماشا کن تا بتوانی در فصل پاییز جذاب باشی!

گالری تصاویر استایل خیابانی هفته مد لندن را از دست نده!

,[categoriy]
همانطور که می دانی از مهم ترین بخش های هر هفته مدی در دنیا، استایل های خیابانی آن است. به همین دلیل، امروز استایل خیابانی هفته مد لندن را به تو نشان می دهیم تا بتوانی از آن ایده های جذابی برای تیپ پاییزی خود بگیری!

گالری عکس مدل روسری جذاب در مجموعه بهار ۲۰۱۸ Marc Jacobs

,[categoriy]
در این گالری عکس مدل روسری جذاب، می توانی مدل های جذاب بستن روسری در مجموعه بهار ۲۰۱۸ Marc Jacobs را تماشا کنی. با دیدن انواع عکس مدل روسری جذاب، می توانی از مدل های زیبای روسری Marc Jacobs لذت ببری.

گالری تصاویر Street Style هفته مد نیویورک

,[categoriy]
در این گالری با مشاهده استایل جذاب خیابانی هفته مد نیویورک، می توانی ایده های جذابی برای تیپ های خود بگیری. در این تصاویر می توانی ترکیب های جذابی از گرایش های مد پرطرفدار و جذاب چند وقت اخیر را تماشا کنی.

مدل های جذاب زیورآلات دست ساز ایرانی از "نشمین کنعانی"

,[categoriy]
اگر به دنبال مدل های زیورآلات دست ساز کاملاً ایرانی می گردی، امروز برای تو یک پیشنهاد داریم. زیورآلات دست ساز "نشمین کنعانی" طراح ایرانی خوش ذوق پر از ایده های جذاب و مدرن است. در ادامه تصاویر زیورآلات دست ساز "نشمین کنعانی" را تماشا کن!

با لباس های زنانه خلاقانه از "نسیم اخوان" شگفت زده شو!

,[categoriy]
اگر دوست داری انواع مدل های لباس زنانه از طراحان ایرانی را امتحان کنی، این تصاویر لباس زنانه خاص از "نسیم اخوان" را از دست نده. در این گالری، می توانی مدل های مدرن و امروزی لباس های زنانه جذاب از این طراح را تماشا کنی.

امسال در شوهای مد و مجموعه های طراحان بزرگ دنیا، شاهد انواع مدل کفش مجلسی پاشنه کوتاه یا کفش پاشنه سه سانتی بودیم. این امر به معنی آن است که مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه از گرایش های مد امروز است. اگر دوست داری تو هم به روز و جذاب باشی، این گالری مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه را از دست نده!

"آکا" در این گالری، انواع مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه دلپذیر و رنگارنگ از برند Nine West را برای تو جمع آوری کرده است. برند Nine West یک برند آمریکایی تولیدکننده مد است. مقر اصلی این برند در شهر نیویورک قرار دارد. این برند از سال ۱۹۸۳ افتتاح شد و دلیل نامگذاری آن هم آدرسی بود که اولین فروشگاه Nine West در آن کار خود را آغاز کرد. این فروشگاه، پلاک ۹ در خیابان ۵۷ غربی نیویورک بود.

"برای شیک پوشی بیشتر، این راهنمای خرید کفش زنانه مجلسی را از دست نده!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com

گالری مدل های کفش مجلسی پاشنه کوتاه از Nine West گردآوری توسط بخش مدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش سایت آکاایران
تبلیغات