مدل صندل

 

با بودن هوایی داغ در تابستان از صندل های باید بهرهگیری کرد تا پا ها اذیت نشوند روزهای گرم تابستان، برترین زمان برای تفریح و رفتن به فضاهای باز هست و گرچه بازار انواع صندل ها نیز در همین زمان داغ می شود.

 

به گزارش آکاایران:  روزهای گرم تابستان، برترین زمان برای تفریح و رفتن به فضاهای باز هست و گرچه بازار انواع صندل ها نیز در همین زمان داغ می شود. اگر دوست دارید برای موقعیت های گوناگون صندل های متفاوت بپوشید، مطلب زیر به شما کمک میکند که برای چه موقعیتی و چه لباسی، چه نوع صندلی گزینه کنید. گرچه بعضی از صندل های چند منظوره میباشند و با خرید انها میتوانید در هزینه هایتان هم صرفه جویی کنید.

 

مدل صندل

 

مدل های مختلف صندل های تابستانی

 

این روزها که هوا گرم هست، میتوانید هر لباس خنک و رنگارنگی که دوست دارید بپوشید. اگر هم دوست دارید به بازار و یا به پیاده روی بروید، برترین گزینش صندل های تخت هست. گرچه در گزینه صندل های تخت، بهتر هست از آن نوع صندل گزینه کنید که قوس کف پایتان را پر میکند. این صندل ها باعث می شوند که فاقد این که پاهایتان درد بگیرد، ساعت ها پیاده روی کنید. درواقع روی کف صندل کمی برآمدگی وجود دارد. صندل های لاانگشتی هم مناسب و گرچه محبوب تعداد زیادی از خانم ها میباشند. گرچه این صندل ها نمی توانند قوس کف پا را پر کنند.

 

اگر صندل تخت نمی توانید بپوشید، صندلی که کمی پاشنه دارد، گزینش نمایید. پاشنه صندل، بهتر می تواند وزن پا را توزیع کند. رنگ اصلی و قدیمی صندل ها سیاه و قهوه ای هست و هنوز هم خیلی از افراد این رنگ را می پسندند. اما میتوانید از رنگ های خوشحال و هر رنگی که با لباستان سازگار باشد، بهرهگیری کنید، از صندل های تخت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

مدل صندل

 

صندل های مناسب دامن و یا شلوار

یادتان باشد صندل های تخت و یا نگین دار و پر از تزیینات هرگز مناسب بلوز و دامن و یا بلوز و شلوار نیستند. صندل های بنددار T که کمی هم پاشنه دارند، مناسب این لباس ها میباشند. گرچه صندل های بنددار پاشنه 5 سانتی هم گزینش های خوبی میباشند. بهتر هست از رنگ های خنثی ماننده سیاه قهوه ای، خاکستری، برنجی و یا مسی بهرهگیری کنید. اما اگر صندل تان رنگی بود، پس لباس تان رنگارنگ نباشد.

 

صندل هایی برای کنار دریا

صندل های گلادیاتور بسیار بی نظیر به نظر میرسند، اما وقتی کنار ساحل میر روید، بهتر هست صندل راحت تری به پا کنید تا بتوانید به راحتی کنار دریا قدم بزنید و هم چنین پاهایتان را از شن های داغ محفوظ نگهدارید، صندل هایی که کف آنها از بافت چوب پنبه هست برای کنار دریا مناسب میباشند. می توانید آنها را با لباسهای رنگارنگ مناسب ساحل دریا ست کنید.

 

مدل صندل

 

صندل های مناسب لباس کوتاه مشکی

گزینه صندل مناسب برای این نوع لباس ها بسیار راحت هست. با این لباس ها، صندل های پاشنه بلند بنددار ایده آل میباشند. گرچه لازم نیست با لباس مشکی، هم صندل مشکی بپوشید. هر نوع صندل رنگی به این لباس ها می آید. در این مورد هیچ محدودیتی ندارید. صندل های تزیین شده با بدلیجات، مخمل و یا پرزرق و برق هم مناسب میباشند. حتی میتوانید از صندل های گلادیاتور هم بهرهگیری کنید و بی نظیر به نظر بیایید.

 

صندل های مناسب جین

اکثر خانم ها از لباس و شلوار جین استقبال میکنند. این نوع لباس ها مناسب موقعیت های متفاوت بسیاری میباشند. گزینش مناسب صندل نیز میتواند باعث شود که ظاهری بسیار بینظیر پیدا کنید. به همراه بلوز و یا ژاکت از جنس جین، بهتر هست صندل های بنددار T بپوشید و گرچه صندل های لاانگشتی پاشنه دار هم ایده خوبی میباشند. اما با تی شرت جین، پوشیدن صندل های راحت تر مناسب هست. به طور مثال صندل های تخت یا صندل هایی که پاشنه بسیار کوتاهی دارند، مناسب میباشند.

 

نحوه انتخاب صندل راحت

هنگام خرید صندل، فقط به زیبایی آن نگاه نکنید، صندل باید راحت هم باشد. کفش هایی که پا در آنها احساس راحتی نکند، بسیار زیان آور میباشند و در طولانی مدت به پاهایتان صدمه می زنند.

 

مدل صندل

 

هر وقت صندل دلخواهتان را گزینه کردید، پیش از خرید چند دقیقه با آن در فروشگاه قدم بزنید و اگر احساس درد کردید، آن را نخرید. در گزینه صندل های بنددار، مراقب باشید که بندهای آن پاهایتان را محکم نگهدارند و پا درون صندل سر نخورد. صندل هایی که پاشنه هایی بسیار بلند دارند، معمولا راحت نیستند. در گزینش بلندی پاشنه توجه کنید. اگر قصد پیاده روی های طولانی و یا تفریح و گردش دارید، صندل با پاشنه های بلند هرگز مناسب نیستند. از دیگر صندل های خوشگل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

صندل صورتی پرادا

این صندل های پاشنه بلند صورتی ساخت پرادا، به شما جلوه دخترانه ای میدهد. رنگ صورتی لایه بیرونی این کفش که از چرم بز می باشد، به گونه ای هست که وقتی صندل را می پوشید، انگار روی پایتان یک گلبرگ صورتی گذاشته اید. آستر و کفی آن نیز از چرم هست. بند سیاه آن با رنگ صورتی هماهنگی بسیار خوبی دارد. پوشیدن این صندل با لباسهای خوشحال و صورتی تابستانی جلوه شما را دوچندان می کند.

 

صندل بنددار

این صندل زیبای به رنگ بژ- رز از جنس جیر، اضافه بر خوشگل کردن پاهایتان، به شما احساس راحتی میدهد. بندهای این صندل تا روی مچ پا می آید. کفی آن از جنس چرم هست. این صندل در رنگ های مختلفی چون نارنجی روشن، آبی تیره و سبز زیتونی نیز ساخت شده هست. این صندل را بهتر هست با لباسهای روشن بپوشید.

 

صندل گلادیاتور

این صندل گلادیاتور با رنگ متالیک، انتخابی ایده آل برای روزهای گرم تابستان هست. تزیینات گل روی کفش، آن را بسیار خوشگل کرده هست. بخش بالایی و همینطور آستر آن از چرم و کفی آن پلاستیکی هست. این صندل برای تعطیلات و سفر گزینش خوبی هست. صندل های گلادیاتور با پیراهن های بلند، خوشگل به نظر می آیند.

 

مدل های صندل زنانه که مد بهار امسال هستند

مدل های صندل زنانه که مد بهار امسال هستند

مدل های صندل زنانه که مد بهار امسال هستند با فرا رسیدن فصل بهار به پا کردن صندل نیز در میان خانم ها رونق می گیرد، صندل هایی که استایل خانم ها را حسابی جذاب و دلپذیر می کند و ما ه
مدل های صندل بهاری زنانه جذاب +صندل لاانگشتی

مدل های صندل بهاری زنانه جذاب +صندل لاانگشتی

مدل های صندل بهاری زنانه جذاب +صندل لاانگشتی مدل های صندل بهاری زنانه جذاب +صندل لاانگشتی اگر می خواهید در بهار و تابستان بهترین و شیک ترین صندل ها را برای استایل خود ست کنید می
صندل تابستانه

جدیدترین مدل صندل تابستانه زنانه 2017 برند شل

جدیدترین مدل صندل تابستانه زنانه 2017 برند شل مدل صندل تابستانه , گلچینی از جدیدترین کفش و صندل های تابستانه از برند شنل را در ادامه برای شما آورده ایم.پیشنهاد می کنم قبل از خرید
مدل های جدید

مدل های جدید کفش و صندل زنانه تابستانی -آکا

مدل های نوین کفش و صندل زنانه تابستانی مدل های نوین کفش و صندل زنانه تابستانی  برترین مدلهای دلپذیر و اخیر کفش و صندل زنانه مخصوص فصل بهار و تابستان از برند شنل را برای شما دا
تابستان

مدل صندل های زنانه شیک تابستان -آکا

نمونه هایی از زیباترین و شیک ترین صندل های زنانه تابستان سال مدل صندل های زنانه شیک تابستان به گزارش دمپایی شیک تابستانه  مدل صندل های 2015  صندل شیک تابستانه    مد
مجلسی زنانه

جذاب ترین مدل های صندل مجلسی زنانه -آکا

جذاب ترین مدل های صندل مجلسی زنانه جذاب ترین مدل های صندل مجلسی زنانه به گزارش صندل مجلسی زنانه صندل مجلسی زنانه نوین مدل صندل مجلسی زنانه مدلهای صندل مجلسی زنانه مدل ه
جدیدترین مدل

جدیدترین مدل صندل های تمام لژ زنانه -آکا

جدیدترین مدل صندل های تمام لژ زنانه   جدیدترین مدل صندل های تمام لژ زنانه     جدیدترین مدل صندل تمام لژ زنانه    مدل صندل های تمام لژ زنانه    مدل های نوین صندل تمام لژ ز
مدل

مدل صندل های شیک دخترانه و زنانه -آکا

مدل صندل های شیک دخترانه و زنانه   مدل صندل های شیک دخترانه و زنانه   به گزارش مدل صندل های شیک    مدل صندل های تابستانه    مدل صندل های تابستانه زنانه    مدل صندل ها
تبلیغات