مصاحبه کاری

آکاایران: اولین دیدار شما و یک کارفرما فوق العاده مهم و تاثیر گذار است. هنگامی که شما برای اولین بار با او ملاقات می کنید، با سبک لباس پوشیدن و طرز حرف زدن تان شخصیت تان را نشان میدهید پس این را فراموش نکنید که مدل لباس شما تاثیر زیادی در مصاحبه شغلی دارد. در این مقاله از آکاایران به شما کمک خواهد کرد تا یاد بگیرید که چگونه برای مصاحبه شغلی لباس مناسب انتخاب کنید.

مصاحبه کاری

تیپ مردانه مناسب برای مصاحبه شغلی

کراوات

کراواتی که انتخاب میکنید باید هماهنگ با رنگ کت و شلوارتان باشد، برای کت شلوار مشکی و پیراهن سفید میتوانید از کراوات دو رنگ طوسی و مشکی استفاده کنید . کراوات های خیلی باریک و یا پهن مناسب این قرار کاری نیستند، کراوات های خال خالی و طرح دار را فراموش کنید و سعی کنید مدل های ساده تر را انتخاب کنید.

مصاحبه کاری

کفش

کفش های ساده و کلاسیک بهترین گزینه برای شما هستند، کفش های چرم در رنگ های مشکی و قهوه ای میتوانند با کت و شلوار ظاهر مناسبی به شما ببخشند.

جوراب

شاید فکر کنید که جوراب اصلا اهمیت ندارد و هر جورابی بپوشید اشکال ندارد اما سخت در اشتباهید، باید از پوشیدن جوراب های رنگی و جوراب های ساق کوتاه خودداری کنید.

مصاحبه کاری

لباس مردانه برای مصاحبه کاری

مصاحبه کاری

ظاهر شما نشان می دهد که شما به مصاحبه کننده احترام می گذارید. به طور کلی، کسی که در مصاحبه شغلی با لباس رسمی و کراوات ظاهر میشود می شود نسبت به کسی که شلوار جین و تیشرت میپوشد قابل مقایسه نیست. بهتر است مدل لباس تان به مدل لباس پرسنل آن اداره نزدیک باشد اینطوری ثابت میکنید که شما می توانید بخشی از تیم آن ها باشید.

مصاحبه کاری

ظاهر شما بر تصمیم های استخدام تاثیر می گذارد و نقش مهمی در آن ایفا می کند خوب است که شخصیت خود را از طریق لباس های خود نشان دهید، اما نباید فراموش کرد که حفظ صلاحیت موقعیت مورد نظر خود را در نظر بگیرید.

پیراهن سفید همیشه یک گزینه خوب است و می تواند با هر رنگ کت و شلوار هماهنگ باشد، البته کت و شلوارتان برای مصاحبه کاری بهتر است به رنگ های تیره باشد.

مصاحبه کاری

مصاحبه کاری

 


 

 

 

 

تبلیغات